fbpx
A password will be e-mailed to you.

Październikowy numer Twojego ulubionego czasopisma o motocyklach jest w sprzedaży. Chcesz wiedzieć co znajdziesz w środku? Zachęcamy do lektury tego artykułu!

Konfrontacja: BMW S 1000 RR/ Honda CBR 1000RR-R/ Suzuki GSX-R 1000/ Yamaha R1/ Aprilia RSV4/ Ducati Panigale V4S

Czy można wyobrazić sobie bardziej wystrzałowy test porównawczy? Zebraliśmy niemal wszystkie topowe motocykle sportowe i zabraliśmy je na tor. Gdyby w trakcie testu ktoś nad Polską włączył urządzenie do pomiaru adrenaliny (gdyby takie istniało), to Tor Poznań mieniłby się w trakcie pomiaru na czerwono. Dla takich wrażeń i motocykli warto umieć jeździć. Która maszyna okazała się naszym numerem jeden? Wszystko znajdziesz w najnowszym numerze!

Sprawdzian. Aprilia Shiver 900

W najnowszym numerze znajdziesz również test Aprilii Shiver 900. Jak się spisuje ten sprzęt, jak jeździ, jakie są jego największe zalety, a jakie posiada wady? Nakedowi z Noale przyjrzał się Tomek, a więcej znajdziesz w październikowym numerze. W golasach siła!

Sport. 24H Le Mans

O torze Le Mans słyszał każdy szanujący się fan motorsportu. To miejsce aż kipi historią, a w momencie zawodów wrzawa kibiców roznosi się na wiele kilometrów. Tym razem jednak tak nie było. Zawody endurance odbyły się bez obecności kibiców, ale nie powinniśmy narzekać – odbyły się. Dzięki temu ekipa Wójcik Racing Team mogła zmierzyć się z innymi zespołami i dokonać historycznego czynu!

Polskie tory motocyklowe. Szybko tam, gdzie wolno!

W najnowszym numerze zapraszamy Was do przeczytania kolejnej części serii pt. „Polskie tory motocyklowe”. To jeden z najciekawszych projektów tego roku. Włóczymy się po Polsce i odwiedzamy tory motocyklowe. Sprawdzamy jakość nawierzchni, badamy trudność nitki, spotykamy się z ludźmi i zachęcamy Was do wyżywania się na torach. Szybko tam, gdzie wolno! To takie proste i przede wszystkim przyjemne. Zajrzyjcie do najnowszego numeru, znajdziecie w nim sporo informacji o torze Silesia Ring i Autodromie Pomorze.

Osobowość. Ryan Sipes

Tym razem osobowością numeru jest Ryan Sipes, a przesłuchiwał go Eliasz Dawidson. Po więcej zapraszamy Was do najnowszego numeru!

Strefa bez prawka. Keeway K-light 125i

Lechu postanowił sprawdzić czy lekki cruiser o pojemności 125 może dzierżyć miano pełnoprawnego cruisera. Pojemność i rozmiar na to nie wskazują, ale czy na pewno? Z drugiej strony musimy się przyznać, że Keeway K-light 125i  całkiem nam się podoba, a o tym jak jeździ dowiecie się z naszego testu.

Oldtimer. Indian 101 Scout

Legenda na dwóch kołach. Przez znawców tematu Indian 101 Scout uznawany jest za jedną z najlepszych konstrukcji ze Springfield. W związku z tym aż głupio się przyznać, że dopiero teraz ten sprzęt trafił na łamy naszej gazety, ale jak to mówią „lepiej późno, niż później!”

Używka. BMW F650


W dziale „Używka” wylądowały motocykle BMW o przydomku F 650. Produkcje na stałe odcisnęły się w świadomości motocyklistów na całym świecie. To za sprawą solidnej i wszechstronnej konstrukcji i dzięki takim rodzynkom jak model F 650 CS. Motocykle te były niezwykle popularnym sprzętami również ze względu na swoją cenę. Dzisiaj zakup używki nie powinien być większym wyzwaniem finansowym i nie powinien być trudny ze względu na konkretne wady konstrukcyjne, ale o tym przeczytacie w gazecie.

Custom.UMC 0-63 XP Zero – Untitled Motorcycles


Jak na brak nazwy, to ten custom ma bardzo skomplikowaną nazwę, ale to tylko punkt wyjścia. Czegoś takie nie widzieliśmy nigdy wcześniej. W skrócie: to kawał stylowego żelaza!

Po więcej zapraszamy do najnowszego wydania naszego magazynu!

Zamówienie prenumeraty: sklep.swiatmotocykli.pl

 

KOMENTARZE