fbpx

Wyglądają jak spodnie „cywilne”, chronią jak motocyklowe. Do tego podkreślają kobiecą sylwetkę. Czy takie spodnie istnieją? Sprawdźcie Oxford Super Leggings!

Oxford Super Leggings to motocyklowe legginsy będące nowością na 2020 rok w gamie brytyjskiego producenta. Zostały zaprojektowane tak, aby podkreślić kobiecą sylwetkę, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Ale zaraz… Oxford i odzież motocyklowa?

W Polsce, marka Oxford zdobyła ogromną popularność dzięki wysokiej jakości akcesoriom. Systemy bagażowe, zabezpieczenia antykradzieżowe, grzane manetki, plandeki – na obecną chwilę trudno jest sobie wyobrazić przygotowanie motocykla do podróży bez produktów z tym charakterystycznym logo. Mając tak ogromny potencjał, wiedzę i doświadczenie zespół Oxford poszedł o krok dalej i kilka lat temu rozpoczął projektowanie, następnie sprzedaż odzieży i obuwia motocyklowego.

Oxford Super Leggings

Producent w swojej ofercie posiada również wiele interesujących produktów dla kobiet, jak na przykład motocyklowe legginsy.

Legginsy są lekkie, co jest istotne zwłaszcza w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie trwałe i wygodne. Ich „cywilny” look sprawia, że nie trzeba już wozić ze sobą drugiej pary spodni na zmianę. Za bezpieczeństwo odpowiadają protektory na kolana Level 2, spełniające normę CE:EN1621-1-2012. Spodnie wyposażone są także w kieszenie na protektory biodrowe – te należy dokupić oddzielnie.

Oxford Supper Leggings zostały wykonane w 92% z poliestru, z 8% domieszką elastanu. Podszewka z kolei to w 5% elastan, a reszta to wytrzymałe włókno aramidowe Dupont™ Kevlar®. Taka kombinacja zapewnia bardzo wysoką odporność na ścieranie, a jednocześnie elastyczność materiału, pozwalającą na dużą swobodę ruchów.

Spodnie dostępne są w szerokiej rozmiarówce – od XS (6) do XL (16).

KOMENTARZE