fbpx

Nominacja Oskara, to efekt jego fantastycznej postawy w sezonie 2015. Przypomnijmy, Oskar startował w Mistrzostwach Polski SuperEnduro Juniorów, gdzie finalnie zdobył wicemistrzostwo kraju oraz w mocno obstawionych Mistrzostwach Świata FIM SuperEnduro Juniorów, które ukończył na 8 miejscu w klasyfikacji generalnej. Ponadto nasz zawodnik podjął wyzwanie w dwóch prestiżowych imprezach z serii Extreme Enduro – w […]

Ponadto nasz zawodnik podjął wyzwanie w dwóch prestiżowych imprezach z serii Extreme Enduro – w rozgrywanym w Czechach Drapak Rodeo Junior, z którego powrócił z drugim wynikiem, a także w najtrudniejszych zawodach tej serii – legendarnym Erzberg Rodeo (Austria), do którego jak co roku, zgłosiło się blisko 1500 zawodników. Po morderczej walce z trudnym terenem, Oskar został finalnie sklasyfikowany na wysokim, 29 miejscu!

Głosowanie potrwa do 4 marca 2016 roku. Więcej o plebiscycie przeczytają Państwo na stronie www.plebiscyt.sportowepodhale.pl.