fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przed nami kolejny rok, w którym organizowane są Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. W tej edycji organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji, pozytywnej energii, nowych partnerów i konkurencji. No i w końcu jest kategoria dla młodych motocyklowych dłubaczy!

Jeszcze nie opadł kurz po ostatnich X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a już zbliża się ich kolejna edycja. To nowe atrakcje, gorące emocje, energia, zaufani i debiutujący partnerzy, a także nowe konkurencje. Z roku na rok Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników biją rekordy popularności. Ubiegłoroczne eliminacje zgromadziły rekordową liczbę 1640 drużyn z całej Polski, a finaliści spotkali się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena.

„Przebieg X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, udało nam się zorganizować finały nie online, tak jak to było w 2020 r., ale na żywo, na Poznań Game Arena. Spotkanie z uczestnikami i partnerami OMM utwierdziło nas w przekonaniu, że warto kontynuować nasze działania. Dlatego w tym roku wracamy ze zdwojoną siłą i nowościami, o których będziemy na bieżąco informować. Dla uczestników oraz szkół przygotujemy szkolenia oraz cenne nagrody. Dla najbardziej aktywnych szkół zapewnimy wyposażenie ich warsztatów” – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

„Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to spektakularne i wartościowe przedsięwzięcie, dlatego co roku z radością włączamy się w ich organizację. Z przyjemnością obserwujemy zmagania młodych i zawodowych mechaników, ich zaangażowanie i motywację do zdobywania wiedzy i gościmy ich w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich” – mówi dyrektor Grupy MTP Dariusz Wawrzyniak.

W tym roku uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą walczyć o podium w sześciu kategoriach:

  • Młody Mechanik
  • Mechanik Zawodowy
  • Elektromobilni
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • Młody Mechanik Motocyklowy – ta kategoria pojawia się w 2022 r. po raz pierwszy

Nowością jest kategoria Młody Mechanik Motocyklowy. Jak zapowiadają organizatorzy: „Jak łatwo zauważyć po nazwie, ta kategoria kierowana jest dla miłośników mechaniki motorowej, kategoria zapowiada się bardzo efektownie, dlatego gorąco zachęcamy i zapraszamy do rejestracji zespołów szkolnych”.

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników – terminarz

25 marca 2022 r. odbędą się półfinały do XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Finały odbędą się 7-10 kwietnia 2022 r. podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej i Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika https://akademiamlodegomechanika.pl.

KOMENTARZE

Advertisement