fbpx
A password will be e-mailed to you.

Weekend rozpoczynamy prawdziwą petarda informacyjną. Dzięki naszym zaufanym źródłom wiemy jak będzie wyglądać Triumph Tiger 1200, który pojawi się w sprzedaży w sezonie 2021!

Zdjęcia, które możecie obserwować to jeszcze gorące i jeszcze nigdzie nie publikowane w Polsce ujęcia szpiegowskie nowego Triumpha Tiger 1200, który producent planuje wypuścić na rynek w sezonie 2021.


REKLAMA

Triumph Tiger 1200, 2021 przyłapany!

Nowy Tiger wygląda totalnie inaczej niż znany nam już duży Tygrys. Jego sylwetka wydaje się zdecydowanie lżejsza, a swoją stylistyką nawiązuje niewątpliwie do (właśnie teraz prezentowanego) małego Tigera – chociaż mały Tiger nie jest już taki mały: producent wyposażył go w silnik o pojemności 900 cm3!

Triumph Tiger 1200 na rok 2021 - zdjęcia szpiegowskie

Motocykl, który widzimy na zdjęciach to oczywiście prototyp. Nie możemy sugerować się jego kolorem oraz pojedynczymi akcentami, ale z pewnością możemy zwrócić uwagę na ogólny wygląd i charakter. Prototyp wyposażony jest w klasyczny dla producenta trzycylindrowy silnik o pojemności (najprawdopodobniej 1200 ccm). Jednostka wygląda bardziej kompaktowo niż model obecnie nam panujący, ale o jego mocy i reszcie rozwiązań technologicznych na razie nic nie wiemy. Największym zdumieniem jest przednie koło. Czy tylko nam się wydaje, czy w przedniej osi zamontowane jest koło w rozmiarze 21 cali? Jeśli tak, to niewątpliwie będzie to duży ukłon w kierunku osób, które lubią zjechać z równego asfaltu na dziurawe drogi.

Więcej o nowym Tigerze 2021

Kolejnym akcentem „offowym” jest siermiężna aluminiowa osłona silnika. Wygląda jak żywcem zdjęta z motocykli enduro lat 90-tych. 

Jeżeli chodzi o sam design, to motocykl wydaje się zdecydowanie lżejszy i bardziej filigranowy. Zbiornik bardziej płaski – zniknął charakterystyczny garb, a boczki… czy tylko nam przypominają znane z GSa 1200 z roku +/- 2006? Motocykl otrzymał zupełnie nowe lampy przednie, które również wyglądają całkiem, całkiem. Z kolei bardziej masywny w porównaniu do poprzednika wydaje się tył motocykla.


REKLAMAREKLAMA


Nowy Triumph Tiger 1200 na sezon 2021 - zdjęcia szpiegowskie

Kiedy oficjalnie ujrzymy po raz pierwszy nowego Triumpha Tigera 1200 na sezon 2021? Niewykluczone, że producent pokaże go już jesienią na targach w Mediolanie. Do tego czasu musimy uzbroić się w dużą ilość cierpliwości i zadowalać się tym co raz, po raz pojawi się w sieci.

Nowy Triumph Tiger 1200 na sezon 2021 - zdjęcia szpiegowskie

Nowy Triumph Tiger 2021 - Zdjęcia szpiegowskie

Nowy Triumph Tiger 1200 na sezon 2021 - zdjęcia szpiegowskie

KOMENTARZE


REKLAMA