fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już od lipca 2013 r. czynny jest nowy, większy i jeszcze lepiej wyposażony salon motocyklowy MotoX. Teraz mieści się w samym środku motocyklowego zagłębia przy Al. Prymasa Tysiąclecia 74 B w Warszawie.

Na powierzchni 200 mkw. znajduje się doskonale wyposażony dział offroad, ze szczególnie bogatą ofertą: odzieży, ochraniaczy, części zamiennych i olejów – takich marek, jak: One Industries, 661, WRP, Cycra, Factory Effex, Twin Air czy Castrol.

Niemniej dynamicznie rozwija się sekcja szosowa z ofertą: kasków, kurtek, rękawic, butów, jeansów oraz wielu przydatnych gadżetów. Znajdziemy tu duży wybór z kolekcji wiodących firm, jak: Icon, Mottowear, RS Taichi, Motul czy Shell.

Na klientów czeka wyszkolony personel, który w razie potrzeby doradzi, jak się ubrać, jakie ochraniacze zastosować oraz pomoże przy doborze akcesoriów eksploatacyjnych. Szczegółową ofertę sklepu motocyklowego można sprawdzić w internecie www.Sklep.MotoX.com.pl. Zakupy można robić osobiście, przez internet lub telefonicznie.

Oficjalne otwarcie sklepu MotoX odbędzie się w sobotę 24 sierpnia 2013 r. Na klientów czekają tego dnia w godzinach 10-18 niespodzianki.

KOMENTARZE