fbpx

Dwa modele Hondy z segmentu maszyn szosowych o średniej pojemności – CB650R i CBR650R – będą w roku modelowym 2023 dostępne w nowych wersjach wykończenia. Oba motocykle zyskały dużą popularność w Europie, gdzie są w czołówce sprzedaży w swoich segmentach.

Dwa „siostrzane” modele Hondy z czterocylindrowym rzędowym silnikiem o pojemności 649 ccm zadebiutowały w 2019 roku i z miejsca stały się przebojami. Naked CB650R z linii Neo Sports Cafe był w 2021 roku najlepiej sprzedającym się motocyklem Hondy W Europie, w tym roku ustępuje tylko modelowi Africa Twin. Z kolei obudowana owiewkami CBR650R rok temu rządziła w segmencie maszyn sportowych. Oba motocykle w wersjach na rok modelowy 2023 otrzymały nowe malowania. Honda CB650R będzie dostępna w dotychczasowych kolorach Candy Chromosphere Red i Matt Jeans Blue Metallic, do których dołączą dwa nowe wykończenia: Matt Dim Gray Metallic i Matt Gunpowder Black Metallic. To ostatnie zdecydowanie wzmacnia skojarzenie ze stylem „stealth”, inspirowanym matowym malowaniem niewykrywalnych dla radarów samolotów. Zwraca uwagę czarnymi detalami obejmującymi pokrywę rozrządu, obudowę silnika, golenie widelca, osłony boczne, dźwignie hamulca i sprzęgła oraz podnóżki.

Również CBR650R w wersji na rok 2023 otrzymała nowe elementy. Model, nadal dostępny w kolorach Grand Prix Red i Matt Gunpowder Black Metallic, w roczniku modelowym 2023 otrzymuje dla obu tych opcji kolorystycznych nowe czarne obudowy silnika i osłony rozrządu, a także efektowną, zaktualizowaną grafikę. Matową wersję Gunpowder Black Metallic wzbogacają nowe niebieskie akcenty na zbiorniku, tylnej części i owiewce oraz nowa czerwona sprężyna amortyzatora. Kolorystyka Grand Prix Red ma nowy, czarny przedni błotnik i dolną owiewkę, na której znalazło się śmiałe, czerwone logo Hondy, harmonizujące z nową, czerwoną sprężyną widelca.Więcej informacji o CB650R i CBR650R, a także pozostałych modelach Hondy, znajdziecie u dealerów i na stronie www.honda.pl


KOMENTARZE