fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ducati Monster kojarzy się z mocą, dużą pojemnością z dwucylindrowego silnika i ogromnymi emocjami z jazdy. Co jeśli do tego dołożymy konkurencyjną cenę?

Nadal nie wszyscy motocykliści wiedzą, że rodzina Monster to nie tylko mocarny Monster 1200 i Monster 1200S. Ofertę otwiera Ducati Monster 797 – model, który można obecnie kupić z pakietem darmowych przeglądów
o wartości 2000 zł. Promocja dotyczy zresztą nie tylko modelu Monster 797 , ale także „średniaka” – Monstera 821.


REKLAMA

Ducati Monster 797. Co musisz wiedzieć?

Po ogromnym sukcesie modeli Scrambler, Ducati postanowiło wykorzystać sprawdzoną technologię w najmniejszym modelu Monstera. Stąd technologicznie Monster 797 zbliżony jest do Scramblera Icon, a obydwa motocykle napędza dwucylindrowa jednostka napędowa o pojemności 803 ccm i mocy 73 KM. Jednak Monster 797 to zupełnie inne podejście do motocyklizmu. Sprzęt pełen jest nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest duży wyświetlacz LCD o wysokim kontraście, prezentujący wszystkie najważniejsze wskazania podczas jazdy. Oświetlenie wykonano w technologii LED. Monster 797 posiada także funkcję świateł awaryjnych, aktywowaną dedykowanym przyciskiem.

Ten niewielki jednoślad waży zaledwie 175 kg na sucho, dzięki czemu osiągi zrobią wrażenie nie tylko na doświadczonych motocyklistach. O odpowiednią siłę hamowania dba układ hamulcowy Brembo z systemem ABS marki Bosch. Na felgi nawinięto markowe opony Pirelli Diablo Rosso II.

Monster 797 to przede wszystkim przyjemność z jazdy, w typowym dla Ducati, włoskim stylu. Najważniejsze jest jadnak to, że „Baby Monstera” można kupić za 39 900 zł. Każdy kto kupi motocykl przed końcem maja może skorzystać z dwóch darmowych serwisów o wartości 2000 zł – pierwszego po 1000 km, drugiego po roku lub 12 000 km. 

>> Sprawdź Monstera 797<<

Ducati Monster 821. Z ambicjami 


REKLAMAREKLAMA


To nie koniec. Dla motocyklistów szukających więcej emocji w ofercie znajduje się popularne Ducati Monster 821. Napędzany silnikiem Testastretta 11° generuje aż 109 KM. Dwucylindrowy, silnik jest elementem struktury nośnej i „oddycha” przez przepustnice Ride-by-Wire. Jego uzupełnieniem jest płynnie pracujące sprzęgło antyhopingowe, a niezawodność silnika podkreśla z kolei interwał serwisowy wynoszący 15 tys. km.  

Monster 821 to z jednej strony hołd tradycyjnym Monsterom z lat ’90, z drugiej masa nowoczesnej elektroniki. Wśród niej DTC (kontrola trakcji), DQS (quickshifter), oświetlenie LED oraz kolorowy wyświetlacz TFT. Ciekłokrystaliczny, kolorowy wyświetlacz TFT został umieszczony w miejscu zapewniającym jeszcze lepszą widoczność za dnia, prezentując m.in. informacje o aktualnym biegu oraz ilości paliwa i pracując wielu różnych trybach. 

„821” także dostępne jest w promocyjnej akcji z pakietem serwisów w cenie. O akcji można przeczytać na stronie Ducati Polska.

>> Sprawdź Monstera 821<<

KOMENTARZE


REKLAMA