fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motofiesta lubi skrajności i oprócz bazy w Hiszpanii oferuje teraz wycieczki do Islandii.

Daleka północ to równie atrakcyjny, co nietypowy kierunek wypraw motocyklowych. Lato to jedyna szansa na komfortowe zwiedzanie surowej Islandii z siodła motocykla.

Cudowne widoki, świeże powietrze i motocykle

Widoki zapierają dech w piersiach, ale jak już zaczerpniecie oddech nakarmicie płuca najczystszym powietrzem! Pogoda trafi się każdego rodzaju, ale organizator zapowiada, że stroje kąpielowe są obowiązkowe. Motofiesta to jeden z najbardziej profesjonalnych organizatorów wycieczek, który dba o uczestników od momentu wyjścia z samolotu, aż do pożegnania na lotnisku.

W planie są wycieczki 6-cio i 10-cio dniowe, z zakwaterowaniem w hotelach lub namiotach. Specjalnie na tę okazję Motofiesta przygotowała flotę Yamah XT660R, które gotowe są na każde warunki. Trasy w większości będą prowadziły asfaltami i lekkimi szutrami, po to, żeby emocje były produkowane przede wszystkim przez naturę.

Dla każdego coś dobrego

Dla tych, którzy wolą samotne podróże organizator ma w ofercie wynajem motocykla na dowolną ilość dni. Ceny w porównaniu do lokalnych wypożyczalni lub kosztów transportu własnej maszyny są bardziej niż atrakcyjne.  

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj!
KOMENTARZE