fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rekurv to rozwijająca się marka odzieży motocyklowej, która dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym Louis. Do sprzedaży trafiła właśnie kolejna nowość tego producenta – nowa linia rękawic.

Odzież marki Rekurv cechuje się sportowym stylem, nowoczesnem wzornictwem i korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Z tego względu jest kierowana głównie do młodszych motocyklistów. Oto nowa kolekcja sportowych rękawic Rekurv, dostępnych w wersjach dla kobiet i mężczyzn.

Rekurv C-13.06

Na szybkich turystycznych przejażdżkach najlepiej sprawdzi się model C-13.06. Ma ciekawe wzornictwo w połączeniu z najlepszym materiałem! Kozia skóra, wytrzymała tkanina i wstawki ze stretchem sprawiają, że rękawice z cienką podszewką są szczególnie pożądanym produktem. Ochraniacze kostek są powlekane skórą.

Rozmiary: XS do XXXL

Rekurv C-13.05

Model C-13-05 ma bardziej sportowy charakter. Posiada perforacje, dodatkowe elementy ochraniające palce i solidną ochronę kostek. Poza tym model ten jest wykonany ze skóry koziej i wytrzymałej tkaniny. Obrzeża palców mają szwy zewnętrzne, aby zapewnić optymalny chwyt.

Rozmiary: XS do XXL

Rekurv C-23.02

Kobietom, które preferują sportową jazdę, niesamowitą frajdę sprawi model C-23.02 – szczególnie w gorące, letnie dni. Oprócz bezpieczeństwa, rękawice Rekurv zapewniają bowiem wyjątkowo dobrą wentylację. Krój rękawic jest dopasowany do proporcji kobiecych dłoni. 

Rozmiary: XS do XL.

KOMENTARZE