fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ducati prezentuje nową barwę Multistrady 950 S – „GP White”. Motocykl będzie dostępny u dealerów już w lipcu. Nowa kolorystyka – połączenie bieli, szarości i czerwieni oraz grafika inspirowana MotoGP dodają do eleganckich linii Multistrady dużo sportowego charakteru.

Ducati uzupełnia gamę kolorów Multistrada 950 S na rok modelowy 2021, wprowadzając nową barwę „GP White”, która staje się dopełnieniem dla klasycznej czerwieni Ducati.
Kolorystyka „GP White” czerpie inspirację z grafiki Ducati MotoGP i opiera się na kolorystyce, która łączy kolor biały i szary, utrzymując detale, takie jak rama i aluminiowe felgi, w charakterystycznej dla Ducati czerwieni. Nowa kolorystyka została zaprojektowana przez producenta motocykli Borgo Panigale w celu dodania Multistradzie 950 S sportowego charakteru.

Multistrada. Bardziej uniwersalnie się nie da!

Ducati Multistrada 950 to idealny motocykl do mniejszych i większych wypraw, a także do jazdy na co dzień Radość z jazdy i wszechstronność sprawiają, że idealnie nadaje się do każdego rodzaju podróży. Motocykl ma niską wagę, 19-calowe koło przednie i zmniejszoną wysokość siedziska (840 mm), dzięki czemu jest zwinny i łatwo się prowadzi. Jego zaawansowane wyposażenie techniczne gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach, zarówno tym, którzy chcą nim pokonywać długie podróże, jak również parom z bagażem oraz osobom szukającym zwinnego i przyjemnego motocykla do codziennego użytku.

 

Multistrada 950 w wersji S wyposażona jest w najbardziej innowacyjną technologię, która zwiększa bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy: elektroniczne zawieszenie z systemem Ducati Skyhook Suspension (DSS) Evo, system Ducati Quick Shift góra/dół (DQS), pełne oświetlenie LED z systemem Ducati Cornering Light (DCL – doświetlanie drogi w zakrętach), 5-calowy kolorowy wyświetlacz TFT, system bezdotykowy Hands Free, tempomat i podświetlane elementy sterujące kierownicy, a także funkcję pokonywania zakrętów Bosch ABS, która zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Dostępna już w lipcu!

Począwszy od roku modelowego 2021 cała gama Multistrada 950 napędzana będzie silnikiem Testastretta 11° (937 cm3 i 113 KM) i będzie spełniała normę Euro 5 we wszystkich krajach, w których ona obowiązuje.

Ducati Multistrada

Do wszystkich modeli rodziny Multistrada firma Ducati oferuje 4-letnią gwarancję „4Ever Multistrada”, w której obowiązuje brak limitu kilometrów. Gwarancja opiera się na usługach oferowanych przez całą sieć dealerów firmy z Bolonii, kompetentnego i ciągle szkolonego zespołu, który traktuje każdy motocykl Ducati z taką samą dbałością, z jaką pierwszy z nich został zaprojektowany i zmontowany w Borgo Panigale.

Multistrada 950 S „GP White” zarówno z felgami aluminiowymi, jak i szprychowymi będzie dostępna u dealerów Ducati w lipcu.

KOMENTARZE