fbpx
A password will be e-mailed to you.

Najnowsza kolekcja odzieży Ducati została stworzona dla motocyklistów, którzy korzystają ze swoich jednośladów w każdych warunkach. Od codziennej jazdy po mieście, przez wielodniowe wyprawy w terenie, po sportową jazdę po torach wyścigowych i drogach publicznych – według producenta nowa odzież i akcesoria sprawdzą się we wszystkich okolicznościach.

Kolekcja odzieży i akcesoriów Ducati 2021 została podzielona na kilka kategorii, aby każdy motocyklista mógł wybrać coś dla siebie. Według producenta linia Racing sprawdzi się na torach wyścigowych, Sport zapewni ochronę i wygodę podczas dynamicznej jazdy po drogach publicznych, Touring poradzi sobie z każdą podróżą, a linia Urban zagwarantuje wygodę i odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trakcie poruszania się po mieście.  

Do kolekcji na nowy rok trafiły m.in. kask DC V5 z powłoką z mocnego włókna SNC2 (Structural Net Composite), skórzana kurtka Corse C5 z aluminiowymi nakładkami na ramionach i bluza Downtown C2, wyposażona w ochraniacze ramion i łokci. W ofercie na 2021 rok nie zabrakło również ubrań casualowych, takich jak kurtki, swetry, koszule i czapki z logo Ducati Corse. Nowa kolekcja odzieży 2021 dostępna będzie u dealerów i w oficjalnym sklepie Ducati.

KOMENTARZE