fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przeglądając internet tym razem natrafiliśmy na projekt podróży Wild Features. Para Maltańczyków postawiła wybrać się w podróż motocyklem. W trakcie podróży kręcą filmy, robią dużo znakomitych zdjęć i przede wszystkim odwiedzają miejsca, które powalają na kolana! Wystarczy tylko obejrzeć kilka ich zdjęć czy zobaczyć filmy z podróży. Na V-Stromie też się da! Tym razem Deborah […]

Przeglądając internet tym razem natrafiliśmy na projekt podróży Wild Features. Para Maltańczyków postawiła wybrać się w podróż motocyklem. W trakcie podróży kręcą filmy, robią dużo znakomitych zdjęć i przede wszystkim odwiedzają miejsca, które powalają na kolana! Wystarczy tylko obejrzeć kilka ich zdjęć czy zobaczyć filmy z podróży.

Na V-Stromie też się da!

Tym razem Deborah i Daryl postanowili przeprawić się przez rzekę, która przepływa w okolicach miejscowości Pokhara w Nepalu, wykorzystali do tego most Kusma-Gyadi. Moment przejazdu wygląda porywająco. Co ciekawe Deborah – jak komentuje Daryl – cierpi na niesamowity lęk wysokości i droga z jednej strony na drugą była dla nich tak samo przerażająca jak zabawna! Trzymamy kciuki za tą parkę! Robią piękną rzecz!

KOMENTARZE