fbpx
A password will be e-mailed to you.

Manualna skrzynia biegów Was przeraża? Niepotrzebnie! Wyjaśniamy, co robić by nauczyć się jeździć na motocyklu klasy 125.

Chcecie wiedzieć jak jeździć motocyklem 125 ccm z manualną skrzynią biegów? Szkoła jazdy Świata Motocykli przychodzi do Was!


REKLAMA

Wraz z Radkiem Pakulskim z Automobilklubu Polskiego oraz z naszym studentem/statystą pokazujemy Wam jak siedzieć na motocyklu, jak zmieniać biegi, jak ruszać czy jak hamować. Przy okazji Radek wraz z naszym „uczniem” pokażą Wam, co się stanie jeżeli coś zrobicie źle – zbyt szybko odpuścicie sprzęgło czy zaczniecie hamować pulsacyjnie.

Są to oczywiście absolutne podstawy, które jednak przydadzą się wszystkim przyszłym kierowcom motocykli, którzy właśnie przesiadają się z samochodu na jednoślad z manualną skrzynią biegów.


REKLAMAREKLAMA


Już niebawem przedstawimy Wam kolejną odsłonę naszej szkoły nauki jazdy. Tym razem z placu manewrowego wyjedziemy na miasto i pokażemy jak na drodze wykorzystać te umiejętności. Na razie znajdźcie miejsce do ćwiczeń z dala od ruchliwych arterii i doskonalcie umiejętności!

KOMENTARZE


REKLAMA