fbpx
A password will be e-mailed to you.

Popisy Amerykanina będzie można podziwiać w trakcie imprezy „Evel Live”, organizowanej przez Nitro Circus i stację tv History.Evel Knievel w latach w swojej młodości uchodził za szaleńca i ekscentryka, ale pamiętać musimy, że był przede wszystkim kaskaderem i biznesmenem i to właśnie te „zawody” umożliwiały mu realizację swojej pasji. Dzisiaj Evel to ikona Popkultury oraz […]

Popisy Amerykanina będzie można podziwiać w trakcie imprezy „Evel Live”, organizowanej przez Nitro Circus i stację tv History.
Evel Knievel w latach w swojej młodości uchodził za szaleńca i ekscentryka, ale pamiętać musimy, że był przede wszystkim kaskaderem i biznesmenem i to właśnie te „zawody” umożliwiały mu realizację swojej pasji. Dzisiaj Evel to ikona Popkultury oraz człowiek, który zapisał się na stałe w kartach historii.

Evel Knievel naszych czasów

Travisa Pastrany chyba nikomu nie musimy przedstawiać. To również legenda, choć naszych czasów. Amerykanin spróbuje powtórzyć trzy najbardziej znane skoki poprzednika. Na pierwszy ogień zmierzy się ze skokiem nad 52 autami, później nad 16 autobusami. Zabawę zakończy skokiem nad fontanną hotelu Caesars Palace

Indian Scout FTR 750

Tak, nie przesłyszeliście się! Travis Pastrana do wykonania swoich skoków użyje klasycznego Indiana Scouta FTR 750. Do wykonania akrobacji, z których znany jest Evel Knievel musiał zostać użyty motocykl klasyczny.
Scout wyróżnia się mocnym silnikiem, który generuje odpowiednią do napędzenia motocykla i kierowcy moc, zawieszenie daje możliwość odebrania dużych sił, które powstają w trakcie lądowania. Co więcej FTR 750 wygląda powalająco i nada całemu wydarzeniu niezwykłego klimatu!

KOMENTARZE