fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już dzisiaj (czwartek 12 lutego) o 21: 00 na antenie Motowizji (NC+, Orange TV, Toya TV, Multimedia) będzie miał premierę pierwszy odcinek programu Motovlog News. Niepowtarzalna formuła, unikatowe newsy, porządna dawka energii i rzetelnych informacji – to wszystko zaserwuje oglądającym prowadzący, a przede wszystkim motocyklista, Wiktor Kammer.REKLAMA Program startuje z grubej motocyklowej rury. Zabierze widzów […]

Już dzisiaj (czwartek 12 lutego) o 21: 00 na antenie Motowizji (NC+, Orange TV, Toya TV, Multimedia) będzie miał premierę pierwszy odcinek programu Motovlog News. Niepowtarzalna formuła, unikatowe newsy, porządna dawka energii i rzetelnych informacji – to wszystko zaserwuje oglądającym prowadzący, a przede wszystkim motocyklista, Wiktor Kammer.


REKLAMA

Program startuje z grubej motocyklowej rury. Zabierze widzów do Warszawy na 7 Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów. Kto nie dotarł na miejsce osobiście, ma szansę przyjrzeć się relacji z pierwszej ręki. Następnym mocnym punktem będzie test motocykla Triumph Tiger Explorer XC 1200, odkrywcy wrażeń i rasowego drapieżnika drogi. Widzowie poznają także historię firmy Ring Road Yamaha – wyłącznego autoryzowanego dealera Yamahy w małopolsce i na podkarpaciu. W premierowym, jak i przyszłych odcinkach Motovblog NEWS nie zabraknie też porad praktycznych. Eksperci rozwieją wątpliwości na temat tego, jak ubrać się na motocyklowy wyjazd turystyczny, czy jak dbać o opony Waszych ulubionych dwóch kółek. Na koniec przyjrzymy się sylwetce najpopularniejszego w Polsce motovlogera – Mike’a 12r1, który prowadzi kanał Polski Motovlog i może pochwalić się ponad 24 tysiącami subskrybentów.

Motovblog News to unikatowy program dla miłośników dwóch kółek. Będzie emitowany na kanale programu Motowizja co dwa tygodnie. W każdym odcinku na widzów czekać będą rynkowe premiery ubrań i sprzętu, testy motocykli i akcesoriów, relacje z imprez branżowych, porady, wywiady i historie polskich firm motocyklowych.


REKLAMAREKLAMA


Więcej informacji znajdziecie na: www.facebook.com/MOTOVBLOG

KOMENTARZE

REKLAMA