fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jesteście ciekawi nowości? Znajdziecie je m. in. na stoiskach Yamahy, KTM, Junaka (nową w ofercie markę Mondial nasz naczelny wyróżnił swoją nagrodą w czwartej edycji dziennikarskiego konkursu Motor Show Awards) czy Rometa. Wiele atrakcji czeka na Was także na ekspozycjach BMW (m. in. motocykle zespołu LRP Poland, szykowane do udziału w wyścigu 24h Le Mans), […]

Jesteście ciekawi nowości? Znajdziecie je m. in. na stoiskach Yamahy, KTM, Junaka (nową w ofercie markę Mondial nasz naczelny wyróżnił swoją nagrodą w czwartej edycji dziennikarskiego konkursu Motor Show Awards) czy Rometa. Wiele atrakcji czeka na Was także na ekspozycjach BMW (m. in. motocykle zespołu LRP Poland, szykowane do udziału w wyścigu 24h Le Mans), Triumpha i Motor-Landu (importera Kymco , Rieju, Keeway i Benelli). Suzuki GSX-R 1000 znajdziecie nieco schowane na ekspozycji marki wraz z samochodami. Podobnie jest z Hondą X-ADV, lecz generalnie motocykle i akcesoria motocyklowe mają na targach własną strefę w halach 7, 7A, 8 i 8A. Tam też można poznać ofertę marek odzieżowych oraz akcesoryjnych, wśród których są m.in. Modeka, Shoei, Wilmat, Larsson, Lidor, Zibi, Touratech czy Polkom.

A to dopiero początek atrakcji, bo w ramach Poznań Motor Show tradycyjnie odbywa się również Custom Festival. Widzieliśmy już, jakie dzieła sztuki biorą w nim udział w tym roku – trzeba je zobaczyć. W strefie stuntu na wolnym powietrzu można będzie podziwiać, co da się zrobić z motocyklem (w sobotę od 12 do 18 a w niedzielę od 11 do 17). Potrzeba więcej zachęt? Junak przygotował konkurs, w którym w sobotę do wygrania jest skuter, a w niedzielę motocykl klasy 125. I jeszcze jedna, dobra wiadomość: tak jak w latach poprzednich, motocykliści i skuterzyści mogą wjechać na teren MTP za darmo (przez ul. Święcickiego).

KOMENTARZE