fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeszcze tylko trzy tygodnie do rozpoczęcia kolejnej edycji Motor Show.

Już 31.03. na terenach targowych rozbrzmiewać będą dźwięki motocyklowych silników. Poza licznymi premierami motocyklowych marek oraz nowościami z zakresu odzieży, części i akcesoriów motocyklowych, dedykowany miłośnikom jednośladów i czterokołowców salon motocyklowy, to także ekstremalne emocje zagwarantowane przez wydarzenia towarzyszące.

Custom Festival

Po raz siódmy w swojej historii i po raz piąty w ramach poznańskiego Motor Show redakcja magazynu motocyklowego ”Custom„ organizuje Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. W pawilonie 6 będzie można zobaczyć najlepsze customowe maszyny jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Strefę Custom wypełniają: długie i smukłe choppery, potężne cruisery, komfortowe baggery, zgrabne cafe racery, agresywne streetfightery, klimatyczne motocykle w oldschoolowym stylu, imponujące trójkołowce oraz customy na bazie motocykli pochodzących z krajów byłego bloku wschodniego. Wszystkie te dwu i trójkołowe cudeńka zbudowane są przez ludzi obdarzonych niewyczerpaną wyobraźnią i zmysłem estetycznym, które łączą z wysokimi umiejętnościami warsztatowymi. Tylu niepowtarzalnych motocykli napędzanych benzyną i marzeniami nie zobaczycie w naszym kraju w jednym miejscu nigdzie indziej!

Kiedy: 31.03-03.04.2016 r. pawilon nr 6

Pokazy Stuntu

To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów w wykonaniu m.in. Leo Stunta i jednej z najlepszych polskich stunt girl – Ewy Pieniakowskiej. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Zapraszamy na otwarte tereny Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny Leo i Ewy, którzy po raz kolejny zadziwią nas swoimi umiejętnościami.

Kiedy: 31.03-03.04.2016 r., sektor 10, przy pawilonie 6A

Żeński pierwiastek targów Motor Show

Również podczas tegorocznej edycji Motor Show nie zabraknie przedstawicielek płci pięknej. Póki co możemy zdradzić obecność Anity Seidel, dziewczyny która zakochała się w czarnym sporcie i wraz ze swoim motocyklem żużlowym przyjedzie do Poznania oraz Weroniki Kwapisz, podróżniczki motocyklowej, autorki książki ”Wszystko zaczyna się od marzeń„.

Pawilon 6A, stoisko nr 3

Bezpłatny parking dla motocyklistów

Tradycyjnie także zadbaliśmy o komfort posiadaczy jednośladów, przygotowując dla nich bezpłatny parking zlokalizowany na terenie MTP w bezpośrednim sąsiedztwie pawilonów z ekspozycją motocyklową. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to zakup biletu wstępu. Poza zakupem biletu on line w przedsprzedaży, będzie można zakupić bilet bezpośrednio w bramie wjazdowej na teren targów. Brama będzie udostępniona tylko Wam, motocyklistom! Wjazd od ul. Święcickiego.

Więcej informacji w tym listę wystawców znajdziecie na stronie: www.motorshow.pl

KOMENTARZE