fbpx

Już po raz 10 krakowski Rynek Główny odwiedzą MotoMikołaje.

W ten weekend wiele miast w Polsce opanują Mikołaje na motocyklach. Również w Krakowie możecie spodziewać się odświętnie przystrojonych motocykli i motocyklistów.


REKLAMA

Poniżej znajdziecie szczegóły akcji oraz niezbędne informacje od organizatorów:

Godzina spotkania: 10:30

Miejsce: Plac, chodniki przed Technikum Mechanicznym przy al. Solidarności w Krakowie. Ze względu na prowadzone na tym terenie zdjęcia do filmu „True Crimes” możliwe, że będziemy musieli ustawić się również wzdłuż ul. Bulwarowej. Bardzo prosimy o czujność w trakcie podjeżdżania na miejsce.

Wjazd na rynek: 11:30-11:40 od ul. Sławkowskiej, następnie okrążamy płytę Rynku Głównego i ustawiamy się w tradycyjnym miejscu pomiędzy ul. św. Anny a ul. Sławkowską. UWAGA: Na Rynek będą miały możliwość jedynie motocykle, których kierowca i ew. pasażer będą PRZEBRANI w strój Mikołajów, Aniołków, Diabłów, Reniferów etc.! Osoby nie posiadające stroju będą mogły być zatrzymane i nie wpuszczone w obręb Ryku Głównego.

Zdjęcie grupowe: Tradycyjnie nastąpi wykonanie zdjęcia grupowego wszystkich MotoMikołajów pod wieżą Ratuszową. ok. godz. 12:45.

Wyjazd z rynku: ok. godz. 13:15-13:30 nastąpi wyjazd z Rynku Głównego. Po okrążeniu płyty wyjedziemy ul. Grodzką a następnie Franciszkańską lub Dominikańską.

Piknik: Wraz z Ringroad Yamaha zapraszamy was wszystkich zaraz po wizycie na Rynku Głównym (od 13:30) na Mały Piknik! Gorąca herbata i małe co nieco na ząb gwarantowane! A do tego do zobaczenia najnowsze modele motocykli!

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Już po raz 81. najważniejszy dziennik sportowy w naszym kraju,…
R 1100GS kupiłem w komisie w 2014 roku. Wyprodukowany w…