fbpx
A password will be e-mailed to you.

Trójmieska grupa motocyklistek MotoLejdis ruszyła z akcją, której celem jest zebranie pieniędzy niezbędnych do zakupu specjalnych toreb medycznych zaprojektowanych z myślą o motocyklowych ratownikach medycznych. Wspierając akcje przyczyniasz się do poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

Motocyklistki z grupy MotoLejdis przygotowują specjalny kalendarz na rok 2021. Kalendarz będzie pełny świetnych zdjęć, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejszy jest fakt, że kupując kalendarz MotoLejdis, wspierasz akcje charytatywną, dzięki której ratownicy medyczni otrzymają specjalne torby medyczne. Koszt zakupu jednej torby to około 15 000 zł za sztukę! Cena nie jest niska, ale wierzymy, że wspólnie uda się nam zebrać kwotę niezbędną do wyposażenia motocyklowych ratowników medycznych. Kalendarz, o którym mowa będzie wypełniony wspaniałymi zdjęciami dziewczyn z ekipy MotoLejdis oraz ich motocyklami w fajnych miejscówkach trójmiasta.

MotoLejdis

„Jako grupa motocyklistek MotoLejdis Pomorze przygotowujemy premierowy kalendarz charytatywny na rok 2021. (…) Jesteśmy grupą kobiet, która dzieli się pasją, wspiera się na co dzień i jednocześnie chce zrobić coś dobrego wykorzystując swój potencjał. Wcześniej braliśmy udział w mniejszych akcjach pomocowych, jednak motocyklistek przybywa więc tym razem zdecydowaliśmy się na coś „większego”. 

 -wspomina Agnieszka Pankowska-Palwęga, jedna z motocyklistek odpowiedzialnych za projekt.

Kalendarz będzie można dorwać stacjonarnie w kilku trójmiejskich sklepach (np. Sklep Moto-Akces, ul. Limbowa 22 w Gdańsku) oraz na stronie internetowej stowarzyszenia z którym MotoLejdis współpracuje przy zbiórce: https://www.shadowbrothers.com/.

Sprzedaż kalendarza ruszy już w listopadzie tego roku. Póki co nie znamy nakładu, gdyż zależny jest od funduszy przekazanych przez sponsorów. Jeśli zatem chciałbyś wesprzeć akcję nie tylko poprzez zakup kalendarza, to możesz się zgłosić do dziewczyn, a dzięki Twojemu wsparciu akcja będzie miała jeszcze większy wydźwięk.

Już teraz zbiórkę można wesprzeć przez portal zrzutka.pl – oto link!
 

 

KOMENTARZE