fbpx
A password will be e-mailed to you.

O planach wprowadzenia do Polski motocykli marki Zontes słyszeliście pewnie już w zeszłym roku. W tym sezonie nareszcie będzie można je obejrzeć i kupić w salonach w całym kraju!

Mieliśmy już okazję przyjrzeć się modelom marki Zontes i nasze pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. W ofercie znajdują się cztery modele: 310R (naked), 310V(cruiser), 310X (sportowy turystyk) oraz 310T (adventure).

Zontes. Wygląda to naprawdę dobrze!

Napędzane są jednocylindrowym silnikiem o pojemności 312 cm3 generującym 35 KM i 30 Nm. Na tym nie kończą się wspólne podzespoły. W każdym modelu zastosowano teleskopy upside-down, system ABS Bosch 9.1, dwa tryby jazdy, kolorowy wyświetlacz TFT oraz bezkluczykowy dostęp. W modelach X i T dołożono do tego jeszcze elektrycznie regulowaną szybę! Takim wypasem nie może pochwalić się żaden inny motocykl w segmencie 300 cm3. Również pod względem jakości wykonania Zontesy robią świetne wrażenie. Wszystko materiały są dobrej jakości, wszystkie elementy ładnie spasowane i schludnie wykończone – trudno się o cokolwiek czepiać, zwłaszcza, że wyceniono je całkiem rozsądnie – najtańszy model 310R kosztuje 17 699 i zaś najdroższy 310T 19 699 zł.

Advertisement

Jeśli wrażenia z jazdy będą równie pozytywne co podczas pierwszych przymiarek, to Zontes ma szansę na sukces. Będziemy mieli okazję się o tym przekonać już niedługo, bo do naszej redakcji mają trafić testowe egzemplarze. Jeśli jesteście zainteresowani przymierzeniem i przejażdżką którymś z modeli Zontesa, to możecie udać się do najbliższego dealera marki. Znajdziecie go na stronie www.zontespolska.pl

KOMENTARZE
Advertisement