fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w pierwszą sobotę sierpnia odbędzie się wyjątkowe szkolenie z doskonalenia techniki jazdy… tylko dla Pań! Ekipa Moto-Sekcji zaprasza wszystkie chętne do zapisów – to już ostatni dzwonek! Warto się spieszyć, bo ze względu na brak odpłatności, szkolenie cieszy się dużą popularnością!

Jeśli podczas codziennej jazdy na motocyklu nie czujecie się pewnie i bezpiecznie, macie kłopoty lub stresujecie się podczas pokonywania zakrętów i chcecie to zmienić lub poprawić, to szkolenie jest właśnie dla Was! Warto się pospieszyć, bo zgłoszenia przyjmowane są do 27 lipca 2022 roku!

Moto-Sekcja zaprasza na BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE TYLKO DLA PAŃ z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY w ruchu miejskim, turystycznym i codziennym. Mówiąc w skrócie: trening podnoszący Wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko.

Potrenujemy wszelkie manewry i techniki motocyklowe, które są przydatne w codziennej jeździe na motocyklu.

MIEJSCE: Tor ODTJ Lublin ul. Antoniny Grygowej 32

TERMIN: sobota, 6 sierpnia 2022

GODZINY: 11:00 – 19:00

ILOŚĆ MIEJSC BARDZO OGRANICZONA! Organizatorzy podkreślają, że nie decyduje kolejność zgłoszeń! Ale jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to nastąpi komisyjne losowanie spośród wszystkich pań, które poprawnie wypełniły warunki opisane w wydarzeniu.

UWAGA! Każda uczestniczka szkolenia powinna mieć zarejestrowany i sprawny technicznie motocykl, który musi mieć SPRAWNY UKŁAD WYDECHOWY – czyli musi spełniać normy pojazdu dopuszczonego do ruchu drogowego (mile widziany db killer … )

TYLKO PANIE, KTÓRE SPEŁNIĄ WARUNKI WSZYSTKICH 4 PUNKTÓW BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ do uczestnictwa w BEZPŁATNYM SZKOLENIU tylko dla Pań!

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE z doskonalenia techniki jazdy?

 1. Polubić profil Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy.
  https://www.facebook.com/motosekcja
  2. Zaznaczyć funkcję „OBSERWUJ” na facebookowym profilu Moto-Sekcji.
  3. Udostępnić PUBLICZNIE to wydarzenie na swoim profilu odznaczając w poście MINIMUM 3 znajome osoby – prośba o zmianę ustawień udostępnienia na publiczne przy udostępnianiu tego wydarzenia! (jeśli macie ustawiony profil tylko na prywatny )
  4. Następnie należy KONIECZNIE napisać zgłoszenie na adres mailowy:
  [email protected]

  1. tytuł maila: „06.08.2022 – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE tylko dla Pań”
  2. treść maila: imię, nazwisko, numer telefonu oraz miejscowość, z której będziecie jechać.
  3. ORAZ BARDZO WAŻNE : screen (zrzut z ekranu, zdjęcie ) z udostępnienia tego wydarzenia z Waszego profilu na Facebooku, tak, żeby były widoczne odznaczone osoby.

Panie zakwalifikowane na bezpłatne szkolenie, zostaną poinformowane mailowo po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń czyli po 27 lipca 2022. PS Sprawdzajcie SPAM.

Trzeba śledzić na Facebooku WYDARZENIE – BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE – zakładkę DYSKUSJE – będą tam na bieżąco podawane informacje dotyczące szkolenia, zapisów, ewentualnego losowania, kwestii organizacyjnych itp.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń tj. po dniu 27 lipca oraz po wykonaniu przez Was w/w czynności dostaniecie informację zwrotną czy zostałyście zakwalifikowane na szkolenie oraz pełne informacje ( co dalej ) jak macie się przygotować i z kim się kontaktować w razie niejasności lub pilnych zapytań .

Przewidziany program BEZPŁATNEGO SZKOLENIA MOTOCYKLOWEGO TYLKO DLA PAŃ z doskonalenia techniki jazdy:

  1. Omówienie teorii i zadań praktycznych.
  2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie
  3. Rozgrzewka i rozpoczęcie zadań treningowych z wykorzystaniem technik motocyklowych w szczególności takich jak:
   1. przeciwsiad
   2. przeciwwaga
   3. przeciwskręt
  4. Pozycja i dosiad na motocyklu
   5. Dynamiczna jazda w zakręcie (kontrola gazu, prawidłowy tor jazdy, prowadzenie wzrokiem, świadome wykorzystanie przeciwskrętu)
   6. Manewry uliczne (przeszkody i zadania do pokonania na nitce toru)
   7. Hamowanie awaryjne
   8. Jazda po całej nitce toru – wykorzystanie nabytych umiejętności

BĘDZIE BARDZO DUŻO JAZDY, więc zatankujcie motocykle do pełna. Szkolenie prowadzić będą PROFESJONALNI Trenerzy i Instruktorzy sportów motocyklowych z Moto-Sekcji (byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych) oraz Instruktorzy  techniki i nauki jazdy motocyklowej ze Szkoła Jazdy OSK Piotr oraz ODTJ Lublin.

Zapewniamy profesjonalizm i miłą atmosferę podczas Szkolenia 🙂

Informacje o jazdach ,treningach i szkoleniach motocyklowych organizowanych przez Moto-Sekcję znajdziecie na FACEBOOKU Moto-Sekcja Motocyklowy Klub Sportowy oraz z „lekkim” opóźnieniem na naszej stronie www.moto-sekcja.pl w AKTUALNOŚCIACH lub w KALENDARZ JAZD PO TORZE.

Szczegóły wydarzenia na Facebooku: kliknij tutaj

KOMENTARZE