fbpx
A password will be e-mailed to you.
13 stycznia po raz kolejny odbyła się impreza charytatywna Moto Orkiestra Świątecznej Pomocy. Miłośnicy motoryzacji zebrali się w wielu miastach Polski, by pomóc zbierać fundusze na 21 finał WOŚP.

W wydarzeniu brali udział zarówno fani czterech kółek, jak i jednośladów. Największa impreza motocyklowa odbyła się w Krakowie. Organizatorzy, znana grupa motocyklowych przyjaciół – Stowarzyszenie Motocyklistów Grupa Południe, przygotowali dla uczestników liczne atrakcje m.in. licytacje przejazdów z mistrzami kierownicy, symulacje wypadków drogowych, wystawę zabytkowych motocykli, paradę motorowa, koncerty.

Na aukcjach internetowych http://aukcje.wosp.org.pl/ wystawionych zostało wiele ciekawych gadżetów i motocykl. Amerykańska firma Paul Jr. Designs, znana z programu Discovery „American Chopper” wykonała niepowtarzalny motocykl specjalnie dla Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Chopper zawiera elementy związane zarówno z Fundacją WOŚP, jak też z Przystankiem Woodstock, m.in. monety poświęcone WOŚP, wyemitowane w styczniu 2012 roku przez Narodowy Bank Polski.

Hitem jest także jedyny kask WOŚP z areografem Marka Jusięgi.

KOMENTARZE