fbpx
A password will be e-mailed to you.

Działa już nowy serwis internetowy dla motocyklistów Bikersfriendly.pl. Prezentuje miejsca przyjazne motocyklistom i oferujące dla nich specjalne oferty na terenie całej Polski.

Te specjalne korzyści to m.in. rabaty na zakupy, zniżki za pobyt w hotelu, gratisowy napój do obiadu, darmowy bezpieczny parking dla naszego jednośladu i wiele, wiele innych wyjątkowych ofert. Obecnie w Bikersfriendly.pl można odnaleźć miejsca w następujących kategoriach: restauracje, hotele, serwisy, parkingi, sklepy. Z czasem lista kategorii miejsc może zostać rozszerzona.

Dzięki Bikersfriendly.pl motocykliści uzyskali wygodną w korzystaniu mapę miejsc, które warto odwiedzić. Mogą z niej skorzystać, podróżując po Polsce, aby zaoszczędzić na noclegu, zapłacić mniej za serwis, zjeść taniej posiłek czy też po prostu bezpiecznie pozostawić swój motocykl podczas zwiedzania. Każde miejsce jest dokładnie opisane, umieszczone na mapie, posiada wyszczególnioną ofertę specjalną dla motocyklistów.

Obecnie znajdziemy w nim już kilkadziesiąt miejsc przyjaznych motocyklistom w całej Polsce. Twórcy serwisu czekają na zgłoszenia kolejnych ofert dla właścicieli jednośladów poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie: http://www.bikersfriendly.pl/zglos-nowe-miejsce/

Wszystkie miejsca przyjazne motocyklistom dołączające do Bikersfriendly.pl otrzymają pakiet wyróżników umożliwiających lepsze rozpoznanie ich firm przez motocyklistów. Są to m.in. certyfikat Bikersfriendly, komplet naklejek na drzwi lub okno czy też możliwość wykorzystywania znaku Bikersfriendly we własnych materiałach marketingowych.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów