fbpx

W znanych z ogromnego ruchu ulicznego Indiach, przeprowadzono niecodzienny eksperyment. Do jego wykonania zaproszono grupę motocyklistów, aby na własnej skórze sprawdzili, że o pomyłkę za sterami dużego auta jest naprawdę nietrudno. Tymczasowi kierowcy autobusu zyskali cenne doświadczenie, które być może uratuje im kiedyś „skórę”. Czy na Tobie ten eksperyment zrobił podobne wrażenie? Zasada ograniczonego zaufania […]

W znanych z ogromnego ruchu ulicznego Indiach, przeprowadzono niecodzienny eksperyment. Do jego wykonania zaproszono grupę motocyklistów, aby na własnej skórze sprawdzili, że o pomyłkę za sterami dużego auta jest naprawdę nietrudno. Tymczasowi kierowcy autobusu zyskali cenne doświadczenie, które być może uratuje im kiedyś „skórę”. Czy na Tobie ten eksperyment zrobił podobne wrażenie?

Zasada ograniczonego zaufania nadal obowiązuje!

Pamiętajmy, że nowoczesne systemy ostrzegania o pojeździe znajdującym się w martwym polu to nie wszystko. Nic nas nie zwalnia z myślenia i z przestrzegania zasady ograniczonego zaufania! Poruszajmy się zatem po drogach ze świadomością zagrożeń i najzwyczajniej omijajmy je szerokim łukiem!

KOMENTARZE