fbpx
A password will be e-mailed to you.

Laia Sanz to jedna z najlepszych kobiet w świecie sportów motocyklowych. GasGas właśnie przygotował niezwykły dokument o jej karierze. Laia Sanz: Unfiltered to absolutny „must see” tego lata!

Laia Sanz to dziesięciokrotna mistrzyni świata w trialu kobiet i trzynastokrotną zdobywczynią kobiecego mistrzostwa Europy w trialu. W 2011 roku zadebiutowała w Rajdzie Dakar. Cztery lata później finiszowała na dziewiątym miejscu w klasyfikacji generalnej, co jest najlepszym wynikiem kobiety w historii najtrudniejszego rajdu świata.

W dokumencie Laia Sanz: Unfiltered dowiecie się się, kto miał na nią wpływ, co pomogło jej w odniesieniu sukcesu i jakie to uczucie startować w zawodach, gdzie za głównych rywali masz mężczyzn. Zobaczycie, jak wyglądały jej skromne początki, jazda na motocyklu z rodziną w Hiszpanii, a także, jak stała się tak utytułowaną zawodniczką, jaką jest teraz.

W materiale wideo Laia otwiera się i szczerze opowiada o tym, jak to jest być wielokrotną mistrzynią świata. I to w niejednej dyscyplinie! W dokumencie Sanz szczegółowo opisuje najważniejsze momenty swojej kariery i wyjaśnia, co jest sekretem jej sukcesów.

Co ciekawe, dla Sanz rywalizacja wcale nie polega na wygrywaniu. Ważne jest też podejmowanie ekscytujących wyzwań, wyznaczanie sobie nowych celów i udoskonalanie swoich umiejętności w nowej dyscyplinie.

To i jeszcze więcej zobaczycie w poniższym dokumencie. Miłego oglądania!

Advertisement

KOMENTARZE