fbpx
A password will be e-mailed to you.

Firma Fireweed Inc. zaprezentowała kolejny custom z miejskiej linii, sygnowanej numerami startowymi. Model ?54? jest utrzymany w stylistyce klasycznego cafe racera.

”54„ charakteryzuje smukła linia, minimalizm stylistyczny połączony z mosiężnymi elementami oraz oryginalny kolor.

Model ”54„ jest bardzo lekki i sprytny, świetnie nadaje się do jazdy po mieście. Ma zwartą sylwetkę i doskonale trzyma się drogi, a podwyższenie tylnych amortyzatorów gazowych podkreśliło jego sportowy look. Obniżenie środka ciężkości oraz wygodne siedzisko, czyni jazdę na tym customie jeszcze bardziej komfortową. Znacznie przebudowaliśmy też tył i pozbyliśmy się zbędnych detali, nawiązując stylistyką do lat sześćdziesiątych. Ten motocykl jest idealny dla osoby, która kocha styl i dynamiczną jazdę – mówi Thomas Ryżewski, prezes Fireweed Inc.

Fireweed Inc., posiadający swój Garaż w Polsce (Warszawa, ul. Bema 65), specjalizuje się w customingu motocyklowym, docenionym pierwszą nagrodą podczas CHICAGO BIKE SHOW oraz tytułem ”LUKSUSOWEJ MARKI ROKU 2013„. Ręcznie produkowane części, siodła, sakwy i manetki są odniesieniem do stylizacji typu ”Old School„. Firma oferuje kompletny serwis motocyklowy Harley Davidson, zimowe przechowanie oraz przygotowanie maszyn do sezonu.

Więcej informacji dostępnych na www.fireweedinc.pl.

KOMENTARZE