fbpx

Kask Master Chief Halo REKLAMA Wielbiciele gry „Halo” na pewno powinni zainteresować się taką skorupą. Szczególnie, że odwzorowanie tego, co nosi w grze Master Chief jest po prostu wzorowe. Kask ma odpowiedni certyfikat DOT, zapięcie DD, skorupę ABS, wyjmowane wnętrze przystosowane do prania w pralce czy oczywiście kanały wentylacyjne, zatem naprawdę nadaje się do jazdy […]

Kask Master Chief Halo

Kask Master Chief Halo


REKLAMA

Wielbiciele gry „Halo” na pewno powinni zainteresować się taką skorupą. Szczególnie, że odwzorowanie tego, co nosi w grze Master Chief jest po prostu wzorowe. Kask ma odpowiedni certyfikat DOT, zapięcie DD, skorupę ABS, wyjmowane wnętrze przystosowane do prania w pralce czy oczywiście kanały wentylacyjne, zatem naprawdę nadaje się do jazdy motocyklem.

Problematyczna jest tylko cena: 2 499,99 $, ale czego się nie robi by wyglądać inaczej na motocyklu. Kask do nabycia na ebay.

IV2 3D SKULL

3D Skull

Tym razem coś dla amatorów mocnych wrażeń. Ta skorupa przeznaczona jest na choppery i cruisery. Niestety producent nie precyzuje z czego zrobiona jest zewnętrzna część, ale kask ma podobno certyfikat DOT.

Cena kasku to (w wyprzedaży) niecałe 40 $ na ebay. Być może jest to śmieszny, bo funkcjonalny już niekoniecznie, pomysł na prezent.

Kask Predator

Kask Predator

Tego typu skorup znajdziecie mnóstwo. Jedne z lepszym inne z gorszym odwzorowaniem filmowej postaci. Niewątpliwie jednak każda z nich gwarantuje, że na drodze na pewno zostaniecie zobaczeni.

Niektóre z tego typu kasków mają nawet specjalne światła LED imitujące trzypunktowy celownik znany z filmu. Oczywiście da się je wyłączyć.

Cena to około 650 $ choć zdarzają się i sporo droższe modele.

Kask w stylu Iron Man

Kask Iron Man

Każdy chciałby zostać Iron Manem, przynajmniej na chwilę. Oczywiście da się to załatwić! Kask oficjalnie co prawda nie nosi nazwy słynnego bohatera komiksów, ale wynika to zapewne z opłat licencyjnych. Sama skorupa nie pozostawia bowiem wątpliwości o kogo chodzi.

Kask Iron Man

Producentem tego kasku jest Masei Helmet. Choć skorupa jest motocyklowa Masei ostrzega, że stworzyło ją bardziej pod cosplay. Chodzi przede wszystkim o problem z wizjerem, który jest znacznie zredukowany, co zmniejsza pole widzenia. Producent zaleca zatem jazdę z mniejszymi prędkościami…

Cena kasku to około 450$.

Hello Kitty

Hello Kitty kask

To raczej propozycja dla kobiet, choć oczywiście panom też nie bronimy malowania kasku w ten sposób. Wystarczy znaleźć fajną skorupę i oddać ją w ręce odpowiedniego specjalisty lub po prostu kupić gotowy model. Te ostatnie dostępne są na ebay w cenie około 630 $.

Customowe malowanie

Pokrowce na kask

Pokrowiec na kask - Ciasteczkowy Potwór

Ta opcja przeznaczona jest dla mniej odważnych. Pokrowiec w wybranym stylu np. Ciasteczkowego Potwora zakładamy na kask, a kiedy się znudzi po prostu zdejmujemy. Wadą tego rozwiązania jest zakrywanie wlotów wentylacyjnych. Zaletą natomiast może być cena. Puchaty pokrowiec to koszt około 40 $.

Ozdoby na kask

Kucyki na kask

To zdecydowanie najtańsze rozwiązanie, które pozwoli Wam wyróżnić swój kask. Producenci prześcigają się w tego typu gadżetach są zatem irokezy, kucyki, kokardki, rogi, uszy różnych zwierząt, naklejki itp., itd.

Ceny wahają się od 10 do około 30 $.

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Moje ulubione chińskie przysłowie mówi, że podróż tysiąca mil zaczyna…
Prawie jej się udało. Kobieta kontra skuter i do tego…