fbpx
A password will be e-mailed to you.

W zeszłym roku Inter Cars przygotował kalendarz motocyklowy z okazji swoich 30 urodzin. Kilka dni temu zaprezentowano kolejne wydanie, które trafi do klientów hurtowych Rynku Motocyklowego Inter Cars. Na kartach kalendarza znajdziemy legendy ze świata motocyklowego, które na stałe zapisały się w sercach polskich motocyklistów. Wybór nie był prosty, ale udało się – finalny efekt robi wrażenie!

Motocykle zaprezentowane w kalendarzu Moto Legendy 2021 to 12 niezwykłych modeli, które na co dzień ozdabiają sale najważniejszych muzeów poświęconych motoryzacji i uzupełniają najciekawsze kolekcje. Wśród nich znalazły się pozycje marek światowego formatu, jak i te z rynku lokalnego, które zostały wyprodukowane w Polsce. W kalendarzu znajdziemy m.in. Sokoła 1000, MV Agustę, Junaka, Indiana i Urala M63. Wszystkie motocykle będziesz mógł zobaczyć dopiero przy najbliższej wizycie u swojego mechanika, ale już teraz możemy zdradzić, że one również wzbudzają dużą ciekawość.

Tak samo jak edycja zeszłoroczna, tak i Moto Legendy 2021 zostały wydane w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

KOMENTARZE