fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jednak Steve Menneto – szef działu motocykli w firmie Polaris (Polaris jest właścicielem Indiana) zapowiedział, że w przeciągu pięciu lat chcą zaprezentować motocykl elektryczny. Menneto uważa, że pomoże on przyciągnąć nowych klientów.  Na razie nie pokazano, jak motocykl może wyglądać, ani jak będzie się nazywał. Wiadomo jedynie, że planowany zasięg ma wynosić ok. 190-225 mil […]

Jednak Steve Menneto – szef działu motocykli w firmie Polaris (Polaris jest właścicielem Indiana) zapowiedział, że w przeciągu pięciu lat chcą zaprezentować motocykl elektryczny. Menneto uważa, że pomoże on przyciągnąć nowych klientów. 

Na razie nie pokazano, jak motocykl może wyglądać, ani jak będzie się nazywał. Wiadomo jedynie, że planowany zasięg ma wynosić ok. 190-225 mil przy agresywnej jeździe.

Warto wspomnieć, że druga firma należąca do Polarisa i produkująca motocykle – Victory – już w 2016 pokazała model

. Z racji tego, że Victory będzie wkrótce zlikwidowane, a wszystkie patenty i rozwiązania techniczne będą teraz własnością Indiana niewykluczone, że w elektryku z logiem wodza będą obecne niektóre rozwiązania znane z Empulse.  

KOMENTARZE