fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku. Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów w trakcie którego odbywa się wiele atrakcji, a uczestnicy jeżdżą wspólnie po okolicy odwiedzając ciekawe miejsca. W tym roku będą […]

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, na którą przyjechało ponad czterdziestu uczestników z całej Polski, organizatory zdecydowali iż Spotkanie Klasycznych Triumphów będzie się odbywało co roku. Impreza nie ma charakteru tradycyjnego zlotu. To bardziej zjazd użytkowników Triumphów w trakcie którego odbywa się wiele atrakcji, a uczestnicy jeżdżą wspólnie po okolicy odwiedzając ciekawe miejsca. W tym roku będą to malownicze drogi na Jurze, a w programie przewidziano m.in. zwiedzanie jednego z zamków. W niedzielę zaplanowano odwiedziny w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i sesję zdjęciową.

Nad II Spotkaniem Klasycznych Triumphów patronat objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2016.

Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl oraz na Facebooku.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE

REKLAMA