fbpx
A password will be e-mailed to you.

Customowe motocykle inspirowane przeszłością Scramblery, Cafe Racery – to już było, ale jak widać wraca. Motocykle inspirowane stylistyką z dawnych lat są teraz na topie. Zobaczcie kilka maszyn, które narodziły się jako zupełnie inne motocykle, a teraz zyskują nowe życie! Mamy dla Was zdjęcia jak motocykle wyglądały przed terapią w warsztatach custom i co z […]

Customowe motocykle inspirowane przeszłością

Scramblery, Cafe Racery – to już było, ale jak widać wraca. Motocykle inspirowane stylistyką z dawnych lat są teraz na topie. Zobaczcie kilka maszyn, które narodziły się jako zupełnie inne motocykle, a teraz zyskują nowe życie! Mamy dla Was zdjęcia jak motocykle wyglądały przed terapią w warsztatach custom i co z nich powstało. Będziecie zaskoczeni co powstało ze starych i całkiem współczesnych.


REKLAMA

„Type 7c” Yamaha SR400 by Auto FabricaYamaha SR 400 to klasyk, który stał się bazą do przeróbek dla wielu firm customowych. Tym razem ten niewielki motocykl został przerobiony w stylu scrambler. Projekt wykonany przez warsztat Auto Fabrica cechuje się prostymi, czystymi liniami. jak twierdzi wielu specjalistów w dziedzinie tuningu motocykl to właśnie efekt takiej prostoty jest najcięższy do uzyskania. Przed projektantami stoi bowiem zadanie pozbycia się wszystkiego co zbędne, ukrycia elementów, które musza zostać a psują linię. Chodzi tez o powstrzymanie się od przedobrzenia i dołożenia zbyt krzykliwych detali czy malowania.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA