fbpx
A password will be e-mailed to you.

Customowe motocykle inspirowane przeszłością Scramblery, Cafe Racery – to już było, ale jak widać wraca. Motocykle inspirowane stylistyką z dawnych lat są teraz na topie. Zobaczcie kilka maszyn, które narodziły się jako zupełnie inne motocykle, a teraz zyskują nowe życie! Mamy dla Was zdjęcia jak motocykle wyglądały przed terapią w warsztatach custom i co z […]

Customowe motocykle inspirowane przeszłością

Scramblery, Cafe Racery – to już było, ale jak widać wraca. Motocykle inspirowane stylistyką z dawnych lat są teraz na topie. Zobaczcie kilka maszyn, które narodziły się jako zupełnie inne motocykle, a teraz zyskują nowe życie! Mamy dla Was zdjęcia jak motocykle wyglądały przed terapią w warsztatach custom i co z nich powstało. Będziecie zaskoczeni co powstało ze starych i całkiem współczesnych.

„Type 7c” Yamaha SR400 by Auto FabricaYamaha SR 400 to klasyk, który stał się bazą do przeróbek dla wielu firm customowych. Tym razem ten niewielki motocykl został przerobiony w stylu scrambler. Projekt wykonany przez warsztat Auto Fabrica cechuje się prostymi, czystymi liniami. jak twierdzi wielu specjalistów w dziedzinie tuningu motocykl to właśnie efekt takiej prostoty jest najcięższy do uzyskania. Przed projektantami stoi bowiem zadanie pozbycia się wszystkiego co zbędne, ukrycia elementów, które musza zostać a psują linię. Chodzi tez o powstrzymanie się od przedobrzenia i dołożenia zbyt krzykliwych detali czy malowania.

KOMENTARZE