fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy weekend, na terenie wystawowymi MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie, odbędzie się wystawa motocykli, gdzie po raz pierwszy w Polsce, Honda oficjalnie zaprezentuje swoje nowe modele na nadchodzący sezon.

Pomimo wielu utrudnień spowodowanych kataklizmami i finansowymi turbulencjami, największy producent motocykli na świecie nie ustępuje i wprowadza na polski rynek 11 nowości, gdzie wiele z nich, to zupełnie nieznane dotąd konstrukcje, wyznaczające nowy kierunek jednośladów zarówno w Europie jak i na całym świecie.


REKLAMA

Honda Poland, podczas tegorocznej wystawy, na jednej z największych przestrzeni ekspozycyjnych, udostępni odwiedzającym szeroką gamę swoich pojazdów. W większości będą to nowe modele 2012 reprezentujące praktycznie każdy z segmentów motocykli, a także skuterów 50 cm3. Stoisko Hondy będzie również miejscem premiery nowej, intrygującej kampanii, która będzie towarzyszyć motocyklom tej marki w nadchodzących miesiącach.

Jedną z największych atrakcji na wystawie będzie niewątpliwie wyścigowy model RC212V na którym Casey Stoner wywalczył tytuł mistrza świata w królewskiej kategorii MotoGP.Nie zdradzając wszystkich niespodzianek, Honda Poland serdecznie zaprasza do odwiedzenia tej części wystawy, gdzie pod logiem czerwonego skrzydła, urzeczywistnia się potęga marzeń.


REKLAMAREKLAMA


 

Źródło Honda

KOMENTARZE


REKLAMA