fbpx

Całkowicie nowe Honda Adventure Centre zostanie otwarte w Południowej Walii w marcu w tym roku. Koncepcja centrum ma na celu umożliwienie klientom marki doświadczenia i sprawdzenia wielu możliwości całej rodziny modelowej Adventure motocykli marki Honda.

Oferując klientom 2-dniową możliwość testowania motocykli linii Advrnture na najbardziej zróżnicowanym i świetnie nadającym się do jazdy off-roadowej terenie, Honda Adventure Centre, znajdujące się na peryferiach Parku Narodowego Brecon, zadowoli kierowców o zróżnicowanych umiejętnościach jazdy terenowej, począwszy od entuzjastycznie nastawionych nowicjuszy, aż po zaprawionych w jeździe off-rodowej podróżników.

Klienci Honda Adventure Center będą spędzali czas odkrywając walijską wieś i mierząc się przy okazji z mieszanką szlaków pełnych żwirów, błota, kałuż, kamienistych podjazdów oraz stromych zjazdów.

Africa Twin będzie czołowym motocyklem rodziny Adventure i jest dostępna zarówno z manualną skrzynią biegów jak i najnowszą wersją przekładni Dual Clutch Transmission (DCT), zawierającą tryb off-road G posiadający system detekcji nachylenia.

Razem z wprowadzeniem modelu Africa Twin, również pozostała część motocyklowej rodziny modelowej Adventure marki Honda zostanie nieco przeprojektowana.

Będące własnością byłego wielokrotnego mistrza świata motocrossu, Dave’a Thrope’a, oraz zarządzane przez doświadczonego kierowcę off-roadowego i instruktora, Pata Jacksona, Honda Adventure Centre oferuje ekscytujące możliwości osobom, które jeżdżąc na motocyklach szukają czegoś ”więcej„. Dave wyjaśnił idę założenia tego ośrodka: ”większość z nas, posiadających modele CB 500X lub NC 750X, a nawet Ci, którym zostaną dostarczone motocykle Africa Twin, spędzi większość czasu podróżując po drogach. Honda Adventure Centre oferuje szansę sprawdzenia co naprawdę potrafią ich motocykle i my sami jako kierowcy. Dzięki połączeniu oszałamiającego regionu Południowej Walii oraz ekscytujących terenów, które wybraliśmy, mamy pewność, że nasi klienci wyjadą z jeszcze większym apetytem na prawdziwą przygodę.„

Cena wyprawy obejmuje wypożyczenie motocykla, paliwo, instruktaż, lunch w trakcie obu dni szkoleniowych oraz wieczorny posiłek. Koszt całkowity wynosi 499 funtów i zawiera preferencyjną stawkę noclegową, dla osób, które zdecydują się skorzystać z zakwaterowania.

Otwarcie Honda Adventure Centre uzupełnia dotychczasową ofertę Hondy dodając element Adventure do już egzystujących pakietów szkoleniowych. Dave Thrope przez swoje centrum szkoleniowe, oferuje wiele eventów off-roadowych z możliwością jazdy na dużej liczbie szlaków Enduro, jazdę trial oraz próby motocrossowe na torach. Wszystko pod okiem 4-krotnego brytyjskiego mistrza, Stephena Sworda.

Aby dowiedzieć się więcej o Honda Adventure Centre i dokonać rezerwacji indywidualnej należy odwiedzić stronę: www.hondaadventurecentre.com lub udać się do najbliższego dealera marki Honda.

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
ZX-10R - szał modyfikacjiZeszłoroczne Kawasaki ZX-10R jest bardzo dobrym motocyklem.…
Miałem osiemnaście lat i motocykl szosowy ze sportowym silnikiem, a…