fbpx
A password will be e-mailed to you.

W swojej 118-letniej historii producent z Milwaukee jeszcze nigdy nie przeprowadził ogólnoświatowej premiery nowego modelu, która w tym samym czasie dotarła w każdy zakątek ziemi. Już 19 stycznia 2021 roku się to zmieni, a w czasie wirtualnego wydarzenia H-D zaprezentuje ofertę motocykli przygotowaną na rok 2021, w tym przełomowy model Pan America 1250.

Podczas wirtualnego wydarzenia, w którym możecie wziąć udział rejestrując się na oficjalnej stronie Harleya-Davidsona będziecie mogli posłuchać liderów marki, projektantów motocykli, inżynierów i twórców odzieży odpowiedzialnych za ofertę H-D na rok 2021. Jochen Zeitz, prawdziwa szycha w szeregach Harleya-Davidsona, zapowiada, że premiery będą ekscytujące, a nadchodzący rok pełen przygód, co z pewnością wiąże się z zapowiedzianą premierą modelu Pan America z segmentu ADV.

W wirtualnej imprezie weźmie udział Jason Momoa, który opowie o swojej pasji, którą jest poszukiwanie przygód za kierownicą motocykla. Amerykański aktor, producent i motocyklowy entuzjasta był zachwycony możliwością przetestowania modelu Pan America 1250. Według niego to “…pojazd doskonały, łączący moją miłość do przemierzania bezkresnych, nieznanych dróg z moim uwielbieniem do marki.”. Po zakończeniu jazd testowych dodał, że “… wszyscy oszaleją na punkcie tego nowego motocykla…”. 

Poza wirtualnym wydarzeniem zaplanowanym na 19 stycznia 2021 roku, marka Harley-Davidson zapowiada drugie internetowe spotkanie już 22 stycznia. Podczas niego poznamy dodatkowe informacje i pełną specyfikację techniczną nowego modelu Pan America 1250, który będzie pierwszym motocyklem klasy Adventure Touring w ofercie amerykańskiej marki.

KOMENTARZE