fbpx
A password will be e-mailed to you.

Stworzony dla lubiących jazdę turystyczną model Electra Glide Standard jest przeznaczony dla osób zwyczajnie lubiących oddalić się motocyklem od zgiełku i dnia codziennego.

Minimalistyczne podejście, zaowocowało stworzeniem motocykla, który sprawia, że doznania z jazdy są bardziej intensywne. 

Detale wpływają na całość!

Electra Glide Standard wyróżnia się charakterystycznymi dla marki Harley-Davidson elementami, takimi jak kultowa owiewka batwing, sztywne kufry czy aluminiowe koła. W miejscach najbardziej eksponowanych zastosowano chromowane akcenty, które są uzupełnieniem dla wypolerowanych pokryw i części w kolorze czarnym – w dużym skrócie: to mieszanka elementów tradycyjnych i nowoczesnych trendów.

Aby podkreślić surowego ducha Electra Glide Standard, zastosowaliśmy wykończenia, które są proste, ponadczasowe i nieodzowne w jeździe motocyklem Touring Harley-Davidson. Na przykład dodano chrom do kluczowych komponentów oraz uzupełniono go wypolerowanymi i lakierowanymi na czarno częściami,” – powiedział Wiceprezes Harley-Davidson ds. projektowania motocykli, Brad Richards. 
„Pokrywy skrzyni biegów, rozrządu i sprzęgła są chromowane, co podkreśla układ V silnika Milwaukee-Eight 107. Wywołują one także poczucie nostalgii, przywołując wspomnienia pierwszego modelu Electra Glide.”
– dodaje Richards

Komfort, moc i dźwięk

Aby zapewnić współczesny komfort jazdy, model Electra Glide Standard jest wyposażony w najnowsze rozwiązania techniczne dedykowane serii Touring, takie jak elektroniczny tempomat, regulowane ręcznie tylne amortyzatory emulsyjne, przedni widelec o średnicy 49 mm z systemem zawieszenia typu dual bending valve oraz połączone elektronicznie hamulce Reflex z ABS firmy Brembo. Usunięcie systemu multimedialnego pozwala kierowcy skupić się wyłącznie na przyjemności bycia w drodze.

Electrę Glide Standard wyposażono w potężny silnik Milwaukee-Eight 107, którego smukły i nowoczesny wygląd hołduje poprzednim silnikom Big Twin. Charakterystyka jednostki gwarantuje szybką reakcję przepustnicy, dużą moc i wyjątkowy, rasowy ryk charakterystyczny dla rodziny Big Twin!

Więcej informacji, w tym specyfikacja techniczna, jest dostępnych w witrynie www.harley-davidson.pl.

KOMENTARZE