fbpx

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy model jest wyposażony w fantastyczny silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej „Discover More” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość […]

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy model jest wyposażony w fantastyczny silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej „Discover More” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość dźwięku systemu multimedialnego Boom!™. Od ponadczasowego modelu Road King®, poprzez inspirowanego stylem hot-rod baggera Street Glide®, aż po najwyższy komfort motocykla Ultra Limited – każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej własnej drogi.


REKLAMA

Skorzystanie z jazdy próbnej w ramach konkursu “Discover More Harley-Davidson 2017” oznacza szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń. Nagrodą jest 20 000 PLN na wynajem motocykla Harley-Davidson Touring w dowolnym miejscu na świecie (w punkcie H-D Authorized Rentals) oraz na pokrycie kosztów podróży. Zwycięzca sam wybierze model motocykla do wynajęcia, trasę, noclegi i atrakcje w podróży. To może być Twoja podróż życia!

Co ważne, w tym roku konkurs po raz kolejny jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jest on przeznaczony dla obywateli RP i nagroda przypadnie w udziale Polakowi.

Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś jazdy w siodle nowego motocykla Harley-Davidson z rodziny Touring, jest to najlepszy czas, aby to zrobić – może właśnie Ty wygrasz przygodę, której nigdy nie zapomnisz.

Dowiedz się więcej na

KOMENTARZE


REKLAMA

Polecane artykuły
Zawodnicy zwycięskiej ekipy Wójcik FHP YART Racing Team już w…
Modyfikowanie mocnych nakedów pod kątem niedalekiej turystyki nie jest nową…