fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy model jest wyposażony w fantastyczny silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej „Discover More” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość […]

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy model jest wyposażony w fantastyczny silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej „Discover More” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość dźwięku systemu multimedialnego Boom!™. Od ponadczasowego modelu Road King®, poprzez inspirowanego stylem hot-rod baggera Street Glide®, aż po najwyższy komfort motocykla Ultra Limited – każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej własnej drogi.

Skorzystanie z jazdy próbnej w ramach konkursu “Discover More Harley-Davidson 2017” oznacza szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń. Nagrodą jest 20 000 PLN na wynajem motocykla Harley-Davidson Touring w dowolnym miejscu na świecie (w punkcie H-D Authorized Rentals) oraz na pokrycie kosztów podróży. Zwycięzca sam wybierze model motocykla do wynajęcia, trasę, noclegi i atrakcje w podróży. To może być Twoja podróż życia!

Co ważne, w tym roku konkurs po raz kolejny jest organizowany w Polsce niezależnie od reszty Europy, co oznacza, że jest on przeznaczony dla obywateli RP i nagroda przypadnie w udziale Polakowi.

Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś jazdy w siodle nowego motocykla Harley-Davidson z rodziny Touring, jest to najlepszy czas, aby to zrobić – może właśnie Ty wygrasz przygodę, której nigdy nie zapomnisz.

Dowiedz się więcej na

KOMENTARZE