fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocyklowe antydepresanty, czyli gry komputerowe z pewnością pozwolą Wam jakoś przetrzymać zimowy okres. Czy wirtualny asfalt i pęd powietrza może konkurować z prawdziwymi emocjami? Sprawdźcie, w którym tytule odnajdziecie radość z jazdy!

MotoGP 2015

Poczuj się jak Valnetino Rossi! Obowiązkowa propozycja dla fanów wyścigów motocyklowych. Producentem gry jest włoskie studio Milestone. Produkt oparty na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata pozwala poczuć atmosferę prawdziwych zawodów.

Do dyspozycji mamy 20 modeli motocykli z klasy MotoGP, Moto 2, Moto 3, a nawet legendarne modele dwusuwowe. Wirtualne pieniądze z wygranych wyścigów możemy przeznaczyć na liczne akcesoria, które podkreślą indywidualny styl naszego zawodnika.

W trybie kariery podpisujemy wymarzone kontrakty, negocjujemy umowy z sponsorami i zespołami mechaników. Dla prawdziwych maniaków szybkości, przygotowano tryb Beat the Time, w którym musimy pobić rekord toru na losowo wybranym motocyklu.

Ride

Kolejna propozycja od firmy Milestone. Gra oferuję ponad setkę maszyn, które podzielono na kategorie Superbike, Supersport, Naked oraz historyczne.

Na uwagę zasługuje rozbudowany system uszkodzeń, który bezlitośnie wskaże nasze błędy w wyścigowej rywalizacji.

Gracze mogą rywalizować w ramach siedmiu różnorodnych trybów rozgrywki, poczynając od konkretnych wyzwań na czas, poprzez pojedyncze wyścigi, aż po rozegranie całego rocznego sezonu międzynarodowych zawodów

Piętnaście realistycznie wyglądających tras pozwoli choć na chwilę zapomnieć o kończącym się sezonie!

Więcej o grze przeczytacie w teście Simpsona.

FIM Speedway Grand Prix 15

Advertisement

Gratka dla fanów czarnego sportu proponowana przez firmę Techland.

Twórcy gry nabyli oficjalną i pełną licencję BSI Speedway, dzięki czemu wirtualne zawody odbywają się na autentycznych torach oraz na maszynach jakie biorą udział w niewirtualnych zawodach. Główni bohaterowie wyścigowej rywalizacji to między innymi Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Krzysztof Kasprzak czy Greg Hancock.

Oprócz trybu kariery mamy do wyboru tryb sieciowy, który pozwala na jednoczesną rywalizację czterem graczom. Na uwagę zasługuje głosowy komentarz, który oceni nasze osiągnięcia na światowych torach.

MXGP: The Official Motocross Videogame

Jeśli lubisz latać na motocyklu to idealna propozycja dla Ciebie! Realizm i wierne odwzorowanie prawdziwych zawodów zapewnia oficjalna licencja Motocross WW Championship. 60 motocykli i 14 torów do wyboru to gwarancja dobrej zabawy. Wśród trybów gry mamy do wyboru szybki wyścig, mistrzostwa, karierę oraz tryb sieciowy. Wirtualne błoto i szalejąca publiczność z pewnością przeniesie nas w motocrossowy świat.

Road Redemption

Gdy poczujemy się już znudzeni wyścigowymi zmaganiami, możemy wcielić się w rolę motocyklisty z kryminalną przeszłością. Po wyjściu z więzienia startujemy w nielegalnych wyścigach, gdzie nie obowiązują żadne zasady fair play. Road Redemption nawiązuje do legendarnej serii Road Rash z lat 90-tych, w której motocyklowe wyścigi połączono z silą pięści i ostrych narzędzi. Łańcuchy, kije, pistolety, a nawet granaty to podstawowe wyposażenie naszego bohatera. Pojedynki z innymi gangami, polowanie na konwoje ciężarówek czy brawurowe ucieczki przed policją to główne wyzwania w propozycji od firmy Electronic Arts.

Fuel

Świat przyszłości, w którym działania człowieka doprowadziły do degradacji środowiska. Bez obaw ? nie będzie to opowieść o elektrycznych motocyklach i ekologicznym obłędzie. Nagrodą w wyścigach jest paliwo, stanowiące towar deficytowy. Terenowe rajdy pokonujemy na pojazdach przypominających hybrydę quada i motocykla. Gra wyróżnia się bogactwem tras. Tereny zrujnowane przez tsunami, zaśnieżone górskie szczyty czy pustynne burze to wyzwania z jakimi musimy się zmierzyć. Producentem gry jest firma Asobo Studios, znana z serii Colin McRae.

KOMENTARZE