fbpx
A password will be e-mailed to you.

Najbliższa sobota w Liberty Motors Piaseczno upłynie w iście bawarskim klimacie. Nie zabraknie nie tylko muzyki na żywo i potraw typowych dla tamtego regionu, ale też – a może przede wszystkim – motocykli na absolutnym wypasie. Na polskim rynku debiutują bowiem dwie turystyczne wersje cruisera BMW R 18 – bagger i „wszystkomający” Transcontinental.

Już od premiery podstawowej wersji BMW R 18 wiadome było, że będzie to znakomita platforma dla kolejnych wcieleń tego motocykla. Nie zawiedliśmy się – Bawarczycy wypuścili właśnie dwie kolejne wersje tej maszyny, przystosowane do dalekiej turystyki. 

Dla głodnych świata samotnych jeźdźców przygotowano model R 18 B, utrzymany w klimacie baggerów. Z kolei dla tych, którzy podróżują z wymagającym pasażerem, lub oczywiście pasażerką, powstał R 18 Transcontinental, wyposażony w niezwykle długą listę udogodnień. Naturalnie obie maszyny ociekają dobrym stylem i nowoczesnymi rozwiązaniami, a ich sercem jest największy bokser w historii BMW, o pojemności ponad 1800 ccm. Więcej informacji o obu maszynach znajdziecie w naszym poprzednim artykule.

Już jutro, w piątek 3 września, w podwarszawskim salonie Liberty Motors Piaseczno odbędzie się gruba impreza z okazji premiery nowych R 18 na polskim rynku. Będziecie mogli obejrzeć motocykle, spożyć solidne porcje strawy w stylu południowoniemieckim i posłuchać muzyki na żywo. A przede wszystkim – przyjemnie spędzić czas. Start o 18.00, zapraszamy!

Strona wydarzenia na FB: TUTAJ

KOMENTARZE