fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do miłośników sportów motorowych, ale także do amatorów mocnych wrażeń. Ponad dziesięciu zawodników zapowiedziało swój udział w zawodach Freestyle Motocross’owych, co gwarantuje mocną rywalizację. Do tego rozegrane zostaną zawody SuperEnduro. W każdej z tych dyscyplin na pewno nie zabraknie ani emocji, ani widowiskowych tricków. Adrenaliny dodadzą również pokazy ewolucji na […]

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do miłośników sportów motorowych, ale także do amatorów mocnych wrażeń. Ponad dziesięciu zawodników zapowiedziało swój udział w zawodach Freestyle Motocross’owych, co gwarantuje mocną rywalizację. Do tego rozegrane zostaną zawody SuperEnduro. W każdej z tych dyscyplin na pewno nie zabraknie ani emocji, ani widowiskowych tricków. Adrenaliny dodadzą również pokazy ewolucji na MTB i BMX.

Advertisement

Na miejscu będzie można także spróbować swoich sił na 40 metrowym torze do Skimboardu, dobrze zjeść w Strefie Gastro oraz wygrać mnóstwo nagród od partnerów i sponsorów wydarzenia. A to, jak zapowiadają organizatorzy, jeszcze nie wszystkie atrakcje, które przygotowują dla widzów.

Początek zawodów o godzinie 16.00, choć zapraszamy na Stare Wysypisko już od godziny 14.00. Wstęp wolny.

KIEDY: 22.08.2015 godzina 16.00

GDZIE: Otwock, Stare Wysypisko ul. Warsztatowa

Advertisement

ZA ILE: free

Więcej informacji znajdziecie na FB wydarzenia. Gwarantujemy, że to będzie wyjątkowe wydarzenie! Zapraszamy!

Imprezę finansuje Miasto Otwock, a benzyny dolewają: OPWiK, Motul, Dunlop, Inter Motors, Freeway OMT – Go Pro, NGK, CROPP, Original Source, Monster Energy.

KOMENTARZE