fbpx
A password will be e-mailed to you.

We wtorek, 5 marca, w Arenie Gliwice odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca gorące wydarzenie motoryzacyjne – Freestyle Heroes. Pierwsze polskie show sportów akcji, na które zapraszają organizatorzy wspólnie z Miastem Gliwice, odbędzie się już 23 marca.

O projekcie, który jest zwieńczeniem kilku lat pracy koncepcyjnej, licznie przybyłym dziennikarzom, opowiedzieli Wojciech Tandeck i Grzegorz Czerwiec, czyli sprawcy całego „zamieszania”. Wojciech, twórca kultowych Baltic Games, które od wielu lat odbywają się w Gdańsku oraz Grzegorz, pionier i współtwórca polskiej sceny FMX oraz manager teamu Freestyle Family, z pasją przedstawili założenia Freestyle Heroes i idee, które towarzyszyły im po drodze.

Młodość Vs. doświadczenie

Podkreślili, że Arena Gliwice, najnowocześniejsza hala widowiskowo-sportowa w Polsce, to idealne miejsce dla show, które jako pierwsze w kraju wykroczy poza sztywne sportowe ramy, jednak wymiaru rywalizacji nie zabraknie. Zawodnicy bowiem, podzieleni na dwa zespoły, będą walczyć o uznanie i przychylność widzów, którzy będą jedynym sędzią tego wieczoru. Młodość kontra doświadczenie – co wygra 23 marca w Gliwicach? O tym zdecydujecie Wy – widzowie.

Korzystając z okazji, poza prezentacją samego show oraz niektórych sprzętów, na których będą występować riderzy, Wojciech i Grzegorz przybliżyli sylwetki niektórych zawodników, w tym obecnych na konferencji: jeżdżącego na rolkach Tomka Przybylika oraz najmłodszego zawodnika Eryka Goczała. Zaledwie 14-letni Eryk, który na co dzień występuje na swoim quadzie w Energylandia Extreme Show, to najświeższy nabytek Freestyle Heroes. Jesteśmy przekonani, że obaj, wspólnie z pozostałymi riderami na motocyklach, rowerach, hulajnogach i innych zaskakujących czasem sprzętach, zaprezentują publiczności świetne show.

 Freestyle Heroes to będzie najbardziej energetyczne rozpoczęcie wiosny. Szalone show, ewolucje z najwyższej półki w wykonaniu 33 zawodników, niesamowite efekty pirotechniczne i spektakularne fire show dziewczyn z Psycho Dolls. Gwarantujemy, że emocji nie zabraknie!

Wy zagwarantujcie sobie świetny początek wiosny i kupcie bilety już teraz. Aby zdobyć najlepsze miejsca musicie się pospieszyć, bilety rozchodzą się szybko. Znajdziecie je na: https://www.ebilet.pl/sport/extreme/freestyle-heroes/

Link do wydarzenia z najśweższymi informacjami: https://web.facebook.com/events/365651984187349/
Link do zapowiedzi video w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/watch/?v=810162126005128

Oficjalna strona: www.freestyleheroes.pl

KOMENTARZE