fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rockstar Energy Drink Mad Skillz to przede wszystkim druga runda Mistrzostw Polski FMX, podczas której najlepsi polscy zawodnicy będą igrać z grawitacją wykonując niesamowite ewolucje na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra. Od 2011 roku poziom rywalizacji w Polsce regularnie wzrasta, więc można być pewnym, że zawodnicy zaprezentują najbardziej odjechane tricki, które nawet widzów o […]

Rockstar Energy Drink Mad Skillz to przede wszystkim druga runda Mistrzostw Polski FMX, podczas której najlepsi polscy zawodnicy będą igrać z grawitacją wykonując niesamowite ewolucje na motocyklach na wysokości niemal trzeciego piętra. Od 2011 roku poziom rywalizacji w Polsce regularnie wzrasta, więc można być pewnym, że zawodnicy zaprezentują najbardziej odjechane tricki, które nawet widzów o mocnych nerwach mogą przyprawić o szybsze bicie serca.

Organizatorzy nie poprzestali jednak na samym Freestyle’u. Nie zabraknie wrażeń dla fanów Motocrossu, ponieważ na torze Speed Star w Sobieńczycach odbędą się także: runda Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet oraz Strefa Północna w Motocrossie. Do tego rozegrane zostaną zawody w Quadcrossie i w Super Enduro, a z ramp polecą także zawodnicy na BMX i MTB. Wszystko to przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’i. Oczywiście festiwal nie mógłby się odbyć bez zespołów i muzyki na żywo. Podczas Rockstar Energy Drink Mad Skillz w piątek i sobotę na scenie będzie można zobaczyć: Tede, JWP, Obywatela MC, Materię, Frontside oraz Dog Eat Dog.

Muzyka i rozgrywki najwyższej rangi w sportach motocyklowych to nie jedyne atrakcje, których mogą się spodziewać uczestnicy tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od zlotu motocyklowego, przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji  Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części  Europy!!!

Bilety do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu. Do końca czerwca trwa promocja – kupując cztery bilety na cały festiwal, piąty otrzymasz gratis! Natomiast do 6 lipca włącznie trwa przedsprzedaż, a bilety można nabywać w wyjątkowo atrakcyjnych cenach już od 10,00 zł.

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie klikając na Rockstar Mad Skillz oraz bezpośrednio na stronie Festiwalu: https://www.facebook.com/MADSKILLZFESTIVAL

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów