fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ekipa Intact GP, która jest wspierana przez koncern LIQUI MOLY ma za sobą kolejny weekend rywalizacji w Moto2. W miniony weekend rywalizacja miała miejsce na  austriackim Red Bull Ringu.

Obiekt producenta napojów energetycznych słynie z dużych wzniesień, a także niezwykle szybkich zakrętów, które sprawiają, że motocyklowa rywalizacja jest bardzo emocjonująca i zacięta.


REKLAMA

Ekipa Intact GP, w której barwach jeżdżą Jonas Folger i Sandro Cortese, rewelacyjnie zaczęła weekend plasując się podczas treningów w ścisłej czołówce Moto2. Podczas kwalifikacji lepszym z zawodników okazał się dziesiąty w klasyfikacji Folger, którego miejsce było wywołane drobnymi problemami z oponami. Niestety start w środku stawki zemścił się na zawodnikach wspieranych przez LIQUI MOLY. Niedawny zdobywca podium w Niemczech musiał ratować się wyjazdem na żwir, aby uniknąć kraksy z zawodnikiem, który popełnił błąd w jednym z zakrętów. Sandro Cortese natomiast również nie miał łatwego życia podczas wyścigu i po zaciętej walce udało mu się minąć linię mety na 11. pozycji.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE

REKLAMA