fbpx
A password will be e-mailed to you.

Problem z rozprzestrzeniającą się chorobą nie maleje. Praktycznie każdy dzień rozpoczynamy od przygotowania pakietu informacji, dotyczących zmian w kalendarzu imprez. Niestety zmiany dotyczą nie tylko wydarzeń kulturalnych oraz imprez masowych. Część Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego postanowiła chwilowo odwołać egzaminy na prawo jazdy.

Egzaminy oczywiście nie zostały anulowane, a osoby zapisane wcześniej na egzamin prawa jazdy otrzymają szansę podejścia do weryfikacji umiejętności jazdy w innym terminie. Obecnie mamy informacje, że egzaminy zostały wstrzymany w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w Krakowie, Nowym Sączu oraz Tarnowie.

W związku z przypadkami występowania wirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę o nazwie COVID-19, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informuje, że biorąc pod uwagę bieżącą ocenę stanu zagrożenia dokonaną przez Dyrektorów Ośrodków Ruchu Drogowego, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) do odwołania Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Krakowie, Nowym Sączu oraz Tarnowie wstrzymują egzaminowanie kandydatów na kierowców.

-czytamy na stronie urzędu marszałkowskiego. 


REKLAMAREKLAMA


O nowych terminach egzaminów, kierowcy zostaną poinformowaniu indywidualnie przez pracowników WORD-u. Oczywiście już uiszczone opłaty za podejście do egzaminu nie stracą ważności.

 

KOMENTARZE