fbpx
A password will be e-mailed to you.

To co dzieje się z EBR od dawna nazywamy telenowelą. Teraz scenarzyści zaplanowali długo oczekiwany przez fanów serialu zwrot akcji.

Firma Liquid Asset, która niedawno kupiła Buella planowała spłacić wszelkie długi marki i wypchnąć ją ponownie na rynek oczywiście z zastrzeżeniem, że kupujący powinien wznowić produkcje jednośladów.

Zbliżający się sezon najwyraźniej jednak wymusił lekką modyfikację planów nowego właściciela. Wygląda na to, że Liquid Asset Partners samodzielnie wznowi część produkcji. Na razie firma zapowiada, ze już niebawem dostępne będą części zamienne do modeli RX i SX.

”Pierwszym krokiem, rozpoczynającym się już w tym tygodniu, będzie udostępnienie serwisu i części zamiennych bezpośrednio przez Liquid Asset dla klientów posiadających motocykle EBR RS, RX i SX. Ze względu na szybko zbliżający się sezon kierownictwo (Liquid Asset – red.) poczyniło już kroki mające na celu wznowienie produkcji modeli RX i SX. Celem jest by modele na 2016 wyjechały w połowie marca„ – czytamy w informacji prasowej LAP.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów