fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ostatnio bardzo dużo dzieje się w światku elektrycznych motocykli. Mimo tego, ze te maszyny na razie są dość bezsensowne dla normalnego zjadacza chleba propozycji ?ekologicznych? jednośladów przybywa.

Niedawno Victory pokazało swojego elektryka (od Brammo). Również KTM poszedł w stronę bardziej zielonych jednośladów. Od dawna przygotowywany jest Harley-Davidson LiveWire, którego Lech niedawno testował, a zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć na naszym Facebooku.

Advertisement

Tym razem przedstawiamy Wam jednak koncepcyjnego elektryka, który na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wyglądem. E-Raw ma przede wszystkim cieszyć oko. Pewnie dlatego niewiele wiadomo o specyfikacji technicznej maszyny.

E-Raw ma piękne, laminowane, drewniane siedzenie. Swoją drogą zastanawiamy się jak długo będzie można przejechać siedząc dosłownie na desce. Poza tym motocykl ma prostą konstrukcję. Żadnych owiewek, każdy element jest na wierzchu. Jeśli chodzi o deskę rozdzielczą oczywiście nie ma tu standardowych zegarów. Zamiast nich podpinamy tam swojego smartfona.

Advertisement

Trzeba przyznać, że koncept przyciąga wzrok i mimo tego, że zapewne jak każdy elektryk będzie bardzo drogi, bardzo chętnie zobaczylibyśmy coś takiego na zwykłej ulicy.

KOMENTARZE