fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nowa usługa Dobrych Sklepów Motocyklowych “odbierz w sklepie” różni się całkowicie od innych rozwiązań kryjących się pod taką samą nazwą. Na czym polega różnica i kompletnie nowe podejście do obsługi klienta? Sprawdź szczegóły.

Lubisz kupować online? Cenisz wygodę zakupów z pozycji kanapy w swoim domu? Chciałabyś tak kupować odzież i akcesoria motocyklowe, ale boisz się, że nie trafisz z rozmiarem? A może nie masz ochoty mrozić pieniędzy i zamawiać kilku kasków, a potem na dodatek musieć odsyłać niepasujące egzemplarze? Skorzystaj z opcji “odbierz w sklepie” na Dobrych Sklepach Motocyklowych, która pozwoli ci połączyć wygodę zakupów online z bezpieczeństwem zakupów w sklepie stacjonarnym. Jak to działa?

Standardowo, kupując coś w sklepie internetowym, wybierasz produkty, które potem i tak musisz opłacić – online lub w sklepie stacjonarnym, w którym je odbierasz. Możesz je oczywiście później zwrócić – ale wciąż musisz za nie zapłacić, czyli zamrozić pieniądze, a potem dodatkowo zamawiać kuriera lub jechać do paczkomatu.

W Dobrych Sklepach Motocyklowych działa to całkiem inaczej, dzięki czemu nie tylko oszczędzasz czas, ale też nie mrozisz gotówki. Na stronie dobresklepymotocyklowe.pl wybierasz interesujące cię rzeczy, które bez żadnych dodatkowych kosztów zamawiasz do przymiarki w sklepie stacjonarnym. Co więcej, dopiero w sklepie, po przymierzeniu rzeczy i konsultacji z doradcą (który powie ci, np. czy dobrze dobrałeś rozmiar kasku), decydujesz, czy w ogóle chcesz kupić zamówione produkty i płacisz tylko za te, na które się zdecydujesz. Bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie musisz nic odsyłać ani zwracać.

Wygoda online, bezpieczeństwo offline

Zamawiając do przymiarki odzież i akcesoria motocyklowe przez internet, dzięki filtrom w wyszukiwarce, szybko znajdziesz najlepszą dla siebie ofertę. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by sprawdzić, czy dany produkt jest dostępny w wybranym przez ciebie sklepie. Wystarczy, że go zamówisz, a na miejscu w sklepie przymierzysz i ewentualnie wymienisz na inny – bez konieczności opłaty czy dokonania zwrotu. Dzięki czemu zyskasz więcej czasu na to, co najważniejsze – na jazdę na motocyklu!

Jeśli jednak lubisz buszować między półkami stacjonarnego sklepu, ale nie znajdzie swojego rozmiaru, możesz po prostu zamówić daną rzecz na dobresklepymotocyklowe.pl, a za 2 dni towar będzie czekać na ciebie w wybranym sklepie stacjonarnym.

Pamiętaj, przy odbiorze towaru zawsze możesz też liczyć fachowe doradztwo, dzięki któremu unikniesz błędów w dobrze motocyklowego stroju.

KOMENTARZE

Advertisement