INTER MOTORS RUMIA REKLAMA Inter Motors Rumia zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20-21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji i doskonała motocyklowa atmosfera, która w sobotnie popołudnie przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, do tego […]

INTER MOTORS RUMIA


REKLAMA

Inter Motors Rumia zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20-21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji i doskonała motocyklowa atmosfera, która w sobotnie popołudnie przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, do tego jazdy na motocyklach Ducati i testowanie produktów Motul. Brzmi dobrze?

W piątek salon będzie czynny w godzinach 9.00-17.00 w tym czasie możecie skorzystać z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także 10% rabatu na asortyment Inter Motors. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo już od samego rana, bo na wszystkich będzie czekać grill, nadal obowiązywać będzie rabat na asortyment Inter Motors i działać będzie Centrum Testowe Kasków, a do tego salon udostępni do jazd testowych motocykle Ducati, modele XDiavel, Multistrada 1200 i Scrambler Icon, a także produkty Motul do testów. W sobotę salon będzie czynny w godzinach 10.00-14.00 ale po 14.00 impreza będzie kontynuowana w formie integracji. Zapraszamy, Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. (58) 771 26 94.

INTER MOTORS DŁUGOŁĘKA

Inter Motors Długołęka zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20-21 maja 2016). W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors (10% rabatu na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei), symulator Wheelie i konkursy z nagrodami.

W piątek zapraszamy w godzinach 10.00-18.00, a w sobotę w godzinach 10.00-16.00, w tym czasie możecie skorzystać z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także 10% rabatu na asortyment Inter Motors (na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei). Sobota zapowiada się mocno motocyklowo, bo grill i motocyklowa atmosfera będzie już od rana, a do tego najodważniejsi będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze Wheeliemachine. Zapraszamy, Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B. Zapytaj o szczegóły, tel. (71) 315 25 10.

INTER MOTORS RYBNIK

Również w Rybniku już w piątek i sobotę (20-21 maja 2016r.) odbędą się dni otwarte z mnóstwem motocyklowych atrakcji. W tych dniach sklep będzie czynny w godz. 9.00-18.00. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem, a także skorzystanie ze wszystkich, specjalnie przygotowanych atrakcji. Najwięcej będzie się działo w sobotę, bo właśnie w tym dniu odbędą się pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę do testowania będą dostępne kaski z Shark, Shoei i Nolan z Centrum testowego Inter Motors oraz produkty Castrol przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. To jednak nie wszystko, bo rybnicki Inter Motors, który posiada w ofercie skutery Vespa, Piaggio i Gilera, na które przygotował specjalną ofertę cenową.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Imprezę nakręca Castrol Power1. Zapraszamy, Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel (32) 432 72 25.

KOMENTARZE

REKLAMA