INTER MOTORS RUMIA REKLAMA Inter Motors Rumia zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20-21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji i doskonała motocyklowa atmosfera, która w sobotnie popołudnie przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, do tego […]

INTER MOTORS RUMIA


REKLAMA

Inter Motors Rumia zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20-21 maja 2016). Czeka na was wiele atrakcji i doskonała motocyklowa atmosfera, która w sobotnie popołudnie przekształci się w piknik napędzany adrenaliną. W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors, Centrum Testowe Kasków, do tego jazdy na motocyklach Ducati i testowanie produktów Motul. Brzmi dobrze?

W piątek salon będzie czynny w godzinach 9.00-17.00 w tym czasie możecie skorzystać z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także 10% rabatu na asortyment Inter Motors. Sobota zapowiada się mocno motocyklowo już od samego rana, bo na wszystkich będzie czekać grill, nadal obowiązywać będzie rabat na asortyment Inter Motors i działać będzie Centrum Testowe Kasków, a do tego salon udostępni do jazd testowych motocykle Ducati, modele XDiavel, Multistrada 1200 i Scrambler Icon, a także produkty Motul do testów. W sobotę salon będzie czynny w godzinach 10.00-14.00 ale po 14.00 impreza będzie kontynuowana w formie integracji. Zapraszamy, Inter Motors Rumia, ul. Grunwaldzka 69A, tel. (58) 771 26 94.

INTER MOTORS DŁUGOŁĘKA

Inter Motors Długołęka zaprasza na dni otwarte w najbliższy piątek i sobotę (20-21 maja 2016). W czasie dni otwartych dostępne będą: wyjątkowe ceny na asortyment Inter Motors (10% rabatu na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei), symulator Wheelie i konkursy z nagrodami.

W piątek zapraszamy w godzinach 10.00-18.00, a w sobotę w godzinach 10.00-16.00, w tym czasie możecie skorzystać z Centrum Testowego Kasków Inter Motors, a także 10% rabatu na asortyment Inter Motors (na wszystko z wyjątkiem produktów Alpinestars i Shoei). Sobota zapowiada się mocno motocyklowo, bo grill i motocyklowa atmosfera będzie już od rana, a do tego najodważniejsi będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze Wheeliemachine. Zapraszamy, Inter Motors Długołęka, ul. Wrocławska 33B. Zapytaj o szczegóły, tel. (71) 315 25 10.

INTER MOTORS RYBNIK

Również w Rybniku już w piątek i sobotę (20-21 maja 2016r.) odbędą się dni otwarte z mnóstwem motocyklowych atrakcji. W tych dniach sklep będzie czynny w godz. 9.00-18.00. To doskonała okazja na zakupy z 10% rabatem, a także skorzystanie ze wszystkich, specjalnie przygotowanych atrakcji. Najwięcej będzie się działo w sobotę, bo właśnie w tym dniu odbędą się pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83. Zarówno w piątek, jak i w sobotę do testowania będą dostępne kaski z Shark, Shoei i Nolan z Centrum testowego Inter Motors oraz produkty Castrol przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji motocykla. To jednak nie wszystko, bo rybnicki Inter Motors, który posiada w ofercie skutery Vespa, Piaggio i Gilera, na które przygotował specjalną ofertę cenową.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Imprezę nakręca Castrol Power1. Zapraszamy, Inter Motors Rybnik, ul. Gajowa 4, tel (32) 432 72 25.

KOMENTARZE


REKLAMA
Polecane artykuły
Od końca kwietnia, do 3 lipca w Bielsku-Białej można oglądać…
Husqvarna pracuje nad modelem bazującym na KTM-ie 1290 Super Duke…