fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już podczas sobotniej rundy inaugurującej sezon 2016 Melero pozbawił swoich rywali złudzeń. Pomimo tego, że kwalifikacjach pojechał nieco asekuracyjnie i zajął dopiero trzecią pozycję za Remi Bizouardem i Petrem Pilatem, to już w finale nie było mu równych. Czysty przejazd z takimi trickami jak Double Grab Backflip czy California Roll zaimponował nie tylko widzom, ale […]

Już podczas sobotniej rundy inaugurującej sezon 2016 Melero pozbawił swoich rywali złudzeń. Pomimo tego, że kwalifikacjach pojechał nieco asekuracyjnie i zajął dopiero trzecią pozycję za Remi Bizouardem i Petrem Pilatem, to już w finale nie było mu równych. Czysty przejazd z takimi trickami jak Double Grab Backflip czy California Roll zaimponował nie tylko widzom, ale także jurorom. Drugie miejsce wywalczył w bardzo dobrym stylu Australijczyk Rob Adelberg, który w tym sezonie mierzy w tytuł Mistrza Świata, a trzecie miejsce zajął urzędujący Mistrz Europy Petr Pilat.


REKLAMA

W niedzielę apetyty wszystkich zawodników były jeszcze bardziej zaostrzone. Ci którym nie powiodło się w sobotę chcieli się ”odkuć„, a ci którym poszło dobrze liczyli na jeszcze lepszy rezultat. Jedynym, który nie chciał zmiany wyników był Maikel Melero. Już w kwalifikacjach widzowie zobaczyli między innymi Double Grab Flipy, Hart Attack Flipy, 360-tki, czy Surfer Take-Off to Tsunami Flip. Mocne rozdanie, a to była dopiero rozgrzewka przed prawdziwą batalią o podium. Czwórka zawodników zacięcie walczyła o trzy najwyższe pozycje: Petr Pilat, Remi Bizouard, Rob Adelberg i Maikel Melero. Candybar Flip, Side-saddle to Saran Wrap Flip to Side Saddle Lander, California Roll, Cliffhanger Flip, Ruler Flip oraz California Roll to One Hand Lander to tylko niektóre z niesamowitych ewolucji, które zachwyciły widzów. Maikel Melero ponownie zgarnął największą pulę punktów i w chwili obecnej jest liderem klasyfikacji generalnej Mistrzostw Europy. Drugie miejsce zajął Rob Adelberg, a trzecie Remi Bizouard. Petr Pilat tym razem znalazł się tuż za podium.

Zawodników czeka jeszcze jedna inauguracja, tym razem Mistrzostw Świata. W nadchodzący weekend zmierzą się w Bazylei. Zanim rozpędzona machina serii NIGHT of the JUMPs przyjedzie do Krakowa, zawodnicy będą w swojej najlepszej formie i już teraz możemy zapewnić, że odjechanych ewolucji na pewno nie zabraknie. A jeśli nie chcecie być tylko widzem, ale także gwiazdą pierwszego w tym roku Grand Prix Polski, przypominamy, że trwa konkurs Tandem Backflip Hero, w którym do zgarnięcia jest wspólne wykonanie salta w tył na motocyklu z Petrem Pilatem 12 marca w TAURON Arenie Kraków podczas Diverse NIGHT of the JUMPs. Zgłoszenie należy przesłać do 31 stycznia poprzez wiadomość na Facebook’u do Sportainment – promotora Diverse NIGHT of the JUMPs. Pełen regulamin znajduje się na stronie internetowej Sportainment.


REKLAMAREKLAMA
Advertisement


Dołącz do Iwony Guzowskiej i Mateusza Wieczorka – zostań trzecim Polakiem, który wykona Tandem Backflipa przed tysiącami widzów. Zostań Tandem Backflip Hero!

Bilety na jedyną krakowską odsłonę Diverse NIGHT of the JUMPs jeszcze do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie Eventim.

KOMENTARZE


REKLAMA