fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kiedy wszyscy będą bawić się z dyniami w Halloween – Liberator, autoryzowany dealer Harleya-Davidsona, przeniesie Was do Meksyku.

W tym roku Liberator zaprasza na Dia De Los Muertos – tradycyjne meksykańskie Święto Zmarłych pełne kolorów, pysznego jedzenia i głośnej latynoamerykańskiej muzyki. Przywitają Was pracownicy przebrani za groźnych Latynosów oraz Santa Muerte. Będziecie mogli spróbować, czym zajadają się w tamtych stronach i wziąć udział w zabawnych konkursach.

Na wejściu będzie można zakręcić kołem i wylosować mega ostre burrito, pikantną papryczkę lub wypić tequilę z robakiem (fujki!). Podczas trwania imprezy ustawimy ”Krzywą Wieżę w Mexico City„, zostaniemy ”Pijanym Amigo„, a dla dzieci zostanie przygotowana wielka Pińata wypełniona łakociami.

Impreza odbędzie się 31 października. Start o 12:00, o 13:00 konkurs „Krzywa wieża w Mexico City”, o 15:00 Pińata, o 17:00 „Pijany Amigo”. W trakcie poczęstunek oraz muzyczka. Miejsce: Liberator, Warszawa ul. Górczewska 30. Godziny pracy salonu w piątek 10-18.

KOMENTARZE